افزایش ۲۰ درصد مستمری مددجویان کمیته امداد/رایزنی برای توزیع سبد کالا در فصل پاییز \
  • رئیس کمیته امداد به مهر خبر داد؛

افزایش ۲۰ درصد مستمری مددجویان کمیته امداد/رایزنی برای توزیع سبد کالا در فصل پاییز

  • کد خبر: 219944
  • چاپ
  • تاریخ انتشار: چهارشنبه, 08 آبان 1398

استناد نیوز، رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) از رایزنی برای توزیع سبد کالا میان مددجویان این نهاد در فصل پاییز خبر داد و گفت: دستورات لازم از سوی رئیس جمهور صادر شده است.

 

به گزارش استناد نیوز، مرتضی بختیاری  در مورد توزیع سبد کالای فصل پاییز میان مددجویان کمیته امداد و نیازمندان گفت: مذاکرات لازم در این خصوص انجام شده است و در حال تلاش هستیم تا بتوانیم مرحله بعد سبد کالا را میان مددجویان توزیع کنیم.

وی اظهار داشت: رئیس جمهور دستورات لازم برای توزیع سبد کالا را صادر کرده است و در حال کار روی آن هستند.

رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) تاکید کرد: پس از اعلام نهایی دولت و تخصیص اعتبارات لازم، سبد کالای فصل پاییز میان مددجویان تحت پوشش و همچنین نیازمندان توزیع خواهد شد اما هنوز زمان دقیق آن مشخص نشده است.

بختیاری در مورد افزایش مستمری مددجویان نیز گفت: افزایش ۲۰ درصد مستمری مددجویان کمیته امداد از شهریور ماه ابلاغ و پرداخت شده است و برای پرداخت مابه التفاوت آن در ماههای اول سال تدابیری اندیشیده شده و در تلاش هستیم تا پس از تخصیص اعتبار ، مابه التفاوت افزایش مستمری ها را نیز پرداخت کنیم.

سبد کالا درماه رمضان بصورت نقدی به حساب بیش از دو میلیون خانوار تحت حمایت کمیته امداد واریز شد که حدود ۱.۵ میلیون خانوار مددجو عادی کمیته امداد و ۵۰۰ هزار خانوار مشمول تبصره ۱۴ این نهاد بودند. مبلغ این سبد برای خانوارهای یک نفره ۱۰۰ هزار تومان، ۲ نفره ۱۵۰ هزار تومان، سه نفره ۲۰۰ هزار تومان، چهار نفره ۲۵۰ هزار تومان و پنج نفره و بیشتر ۳۰۰ هزار تومان بود.



telegram estenadnews

نظر دادن

instagram estenad

telegram estenad

فرم جذب خبرنگار استنادنیوز

آخرین اخبار