\

mehrranggraphic

madrese504465

 

رشد قارچی تابلوهای تبلیغاتی در جاده‌ها و خطرات ناشی از آن برای رانندگان

  • کد خبر: 219801
  • چاپ
  • تاریخ انتشار: پنج شنبه, 02 آبان 1398

استناد نیوز، عضو کمیسیون عمران مجلس از ورود مجلس به رشد بی رویه بیلبوردهای تبلیغاتی در برخی جاده‌ها و خطرات ناشی از آن برای رانندگان خبر داد و گفت‌:به زودی در این ‌باره جلسه‌ای با مسئولان مربوطه برگزار می‌شود.

 

به گزارش استناد نیوز، سیداحسن علوی با تاکید بر این‌که مسئله تاثیر منفی تعدد بیلبوردهای تبلیغاتی بر ایمنی در جاده ها از اهمیت بالایی برخوردار است، اظهار کرد: به همین دلیل مجلس شورای اسلامی درباره این موضوع توضیحاتی را از مسئولان مربوطه خواسته است و به زودی جلسه ای با همین موضوع برگزار خواهد شد.

وی با تاکید بر مخاطرات ناشی از افزایش تبلیغات در حاشیه جاده‌ها به ویژه در نزدیکی شهرها که بیش‌ترین سوانح رانندگی در آن صورت می‌گیرد، افزود: در بسیاری موارد به موضوع نصب تابلوهای تبلیغاتی در جاده‌ها و نزدیکی شهرها ایراد وارد است و این مهم قطعا از سوی کمیسیون عمران مجلس پیگیری می‌شود.

وی به مثالی در این ‌باره اشاره و تصریح کرد:‌ بیلبوردهای تبلیغاتی در مسیرهای نزدیک به پایتخت مانند محور گرمدره-کلاک که طی سه سال اخیر 500 درصد افزایش یافته است. قطعا در این زمینه باید استانداردی مشخص و از آن تبعیت شود و عدول از آن قابل قبول نیست، از این رو در جلسه مشترکی که با مسئولان سازمان راهداری و حمل و نقل برگزار می‌شود، این موضوع بررسی خواهد شد.telegram estenadnews

نظر دادن

instagram estenad

telegram estenad

فرم جذب خبرنگار استنادنیوز

آخرین اخبار