1800 میلیارد از اموال بابک زنجانی به وزارت نفت تحویل داده شد \

1800 میلیارد از اموال بابک زنجانی به وزارت نفت تحویل داده شد

  • کد خبر: 219276
  • چاپ
  • تاریخ انتشار: یکشنبه, 31 شهریور 1398

استناد نیوز، سخنگوی قوه قضاییه گفت: در پرونده بابک زنجانی تا امروز 1800 میلیارد تومان از اموال داخل کشور بابک زنجانی تحویل وزارت نفت شده است.

به گزارش استناد نیوز، غلامحسین اسماعیلی سخنگوی قوه قضاییه در نشست خبری گذشته خود درباره بازگشت اموال بیت‌المال و شاکیان خصوصی گفت: در پرونده امیرمنصور آریا تا کنون 600 میلیارد جزای نقدی واصل کردیم و 1700 میلیارد تومان رد مال به بانک‌ها انجام دادیم. در پرونده بابک زنجانی تا امروز 1800 میلیارد تومان از اموال داخل کشور بابک زنجانی تحویل وزارت نفت شده است. در پرونده قربانعلی فرخزاد تنها یک اقدام ما بازگشت ماشین سازی تبریز به دولت و سازمان خصوصی سازی است که قیمت آن 688 میلیارد تومان ارزش این واگذاری است که به بیت المال اعاده شد.

وی ادامه داد: در برخی پرونده های بانکی که مربوط به ایران زمین و بانک سینا بود در ماه گذشته 600 میلیارد تومان اموال متهم را که به دادگاه نرفته به این بانکها بازگرداندیم.همچنین در پرونده بدهی بانکی بدون آنکه پرونده به دادگاه برود بیش از 3 هزار میلیارد تومان اموال یکی از بزرگترین بدهکاران بانکی را به بانکهای کشور بازگرداندیم.telegram estenadnews

نظر دادن

instagram estenad

telegram estenad

فرم جذب خبرنگار استنادنیوز

آخرین اخبار