اسیدپاشی در آمل / رئیس بانک پاسارگاد آمل مورد سوقصد قرار گرفت \

اسیدپاشی در آمل / رئیس بانک پاسارگاد آمل مورد سوقصد قرار گرفت

  • کد خبر: 218171
  • چاپ
  • تاریخ انتشار: یکشنبه, 06 مرداد 1398

دقایقی پیش یک فرد در آمل با ورود به یکی از شعب بانک پاسارگاد در آمل، رئیس این بانک را مورد سوء قصد قرار داد

به گزارش استناد نیوز، حوالی ظهر روز یکشنبه مورخ 6 مردادماه 98 یک مرد با در دست داشتن اسید به شعبه بانک پاسارگاد شهرستان آمل مراجعه و با نیت قبلی رئیس این شعبه را از ناحیه صورت مورد اسیدپاشی قرار داد.

رئیس بانک به بیمارستان منتقل شده است و شعبه بانک نیز موقتا تعطیل می باشد.

هنوز اطلاعاتی از اهداف و دلیل این حمله در دست نیست.

 

سرهنگ آزادی فرمانده انتظامی شهرستان آمل در تشریح ماجرا گفت: پیرمرد 63 ساله ای ظهر امروز با حضور در شعبه مرکزی یکی از بانک های آمل بر روی دست رئیس بانک به نام خانم عبدی روغن ترمز داغ پاشید!

وی افزود: این پیرمرد برای انجام امور مالی به این بانک مراجعه کرد و به دلیل عدم رسیدگی به موقع به خواسته اش، عصبانی شد و دست به این اقدام زد که پس از یک ساعت این فرد توسط ماموران کلانتری 13 آمل بازداشت شد.

 

***روابط عمومی بانک پاسارگاد در واکنش به این واقعه گفت: علت مراجعه این فرد به شعبه آمل، انجام امور مالی نبوده؛ بلکه به منظور اعتراض به انسداد و برداشت وجه از حساب وی بنا به دستور مقامات قانونی در یکی دیگر از شعبه‌های این بانک بوده‌ است.

نامبرده پیش از مراجعه به شعبه خشمگین و عصبانی بوده و با برنامه‌ریزی قبلی، قصد سوء برای ارتکاب جرم داشته است. مطابق اعلام اداره آگاهی آمل، مایع استفاده شده توسط مرتکب، اسید با غلظت نه‌چندان بالا بوده که روی تمام صورت مسئول شعبه و قسمت زیادی از دست یکی از نگهبانان شعبه ریخته شده‌است. مداوا روی مجروحین ادامه دارد و برای انجام اقدامات درمانی گسترده‌تر به تهران منتقل شدند.telegram estenadnews

نظر دادن

instagram estenad

telegram estenad

فرم جذب خبرنگار استنادنیوز

آخرین اخبار