جزئیات زمان اعلام نرخ غذا و اجاره‌بهای خوابگاه‌های دانشجویی \

جزئیات زمان اعلام نرخ غذا و اجاره‌بهای خوابگاه‌های دانشجویی

  • کد خبر: 217421
  • چاپ
  • تاریخ انتشار: جمعه, 14 تیر 1398

استنادنیوز؛ قائم مقام صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم گفت: نرخ غذا و اجاره بهای خوابگاه‌ها در جلسه ۱۹ مرداد هیئت امنا مشخص می‌شود.

 عباس قنبری قائم مقام رئیس صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم درباره تعیین نرخ غذا و خوابگاه دانشجویی برای سال تحصیلی جدید، اظهار کرد: نرخ غذا و اجاره بهای خوابگاه‌های دانشجویی در کمیسیون دائمی صندوق رفاه دانشجویان بررسی می‌شود و بعد از تصمیم هیئت امنای صندوق اجرا می‌شود.

وی با اشاره به تشکیل جلسه هیئت امنای صندوق رفاه دانشجویان ۱۹ مرداد ۹۸، گفت: نتیجه جلسه کمیسیون دائمی صندوق در  جلسه هیئت امنای صندوق رفاه دانشجویان بررسی و کاهش یا افزایش نرخ غذا و اجاره بهای خوابگاه در این جلسه مشخص می‌شود.

قنبری با اشاره به افزایش وام‌های دانشجویی برای سال تحصیلی جدید، تشریح کرد: برخی از وام‌های دانشجویی درصدی افزایش خواهد یافت اما هنوز مصوب نشده و اسامی وام‌های مذکور در حال حاضر اعلام نمی‌شود؛ پیشنهاد شده است برخی از وام‌ها که اهمیت زیادی دارند افزایش یابد که یکی از این وام‌ها، وام تغذیه است.
استمرار در پرداخت وام‌های دانشجویی

وی با اشاره به اینکه پرداخت وام‌های دانشجویی استمرار پیدا می‌کند، گفت: باید گفت وام ویژه دکتری شرایط متاهلی و مجردی ندارد و این شرایط نسبت به گذشته تغییر نکرده، اما افزایش ۱۰۰ هزار تومان پیش بینی شده که بحث شرایط کیفی علمی دانشجویان نیز در آن مطرح است.

وی یادآوری کرد: برخی از وام‌ها ممکن است شرایط دریافت متفاوتی داشته باشند که با شروع سال تحصیلی جدید تصمیمات در این موارد اتخاذ می‌شود؛ در تلاش هستیم تا بتوانیم هم از لحاظ کیفی و هم از لحاظ کمی وضعیت دانشجویان را ارتقا دهیم.telegram estenadnews

نظر دادن

instagram estenad

telegram estenad

فرم جذب خبرنگار استنادنیوز

آخرین اخبار