\

mehrranggraphic

madrese504465

 

امضای تفاهم‌نامه میان بیمه دانا، سازمان بسیج اصناف و بانک مهر ایران

  • کد خبر: 215998
  • چاپ
  • تاریخ انتشار: سه شنبه, 07 اسفند 1397

استنادنیوز؛ بیمه دانا، سازمان بسیج اصناف کشور و بانک قرض‌الحسنه مهر ایران تفاهم‌نامه سه‌جانبه بیمه‌ای را امضا کردند که بر اساس آن تسهیلات بیمه‌ای در اختیار اصناف و بازاریان قرار خواهد گرفت.

 بر این اساس حق بیمه متقاضیان را بانک قرض‌الحسنه مهر ایران در قالب طرح مهر دانا تا سقف ٢.٥ میلیون تومان به بیمه دانا پرداخت کرده و بیمه گذاران ظرف ١٢ ماه حق بیمه پرداختی را بدون مراجعه به بانک، بدون سود، بدون ضامن و بدون کارمزد به این بانک می‌پردازند.

به گفته مدیر عامل بیمه دانا این طرح با ایجاد امنیت و اطمینان برای مردم جامعه زمینه گسترش فعالیت‌های تولیدی و خدماتی را فراهم می‌کند و در قالب این طرح تمامی متقاضیان با داشتن معرفی نامه از بسیج اصناف می‌توانند به شعبه‌های بیمه دانا مراجعه کرده و بدون ضامن برای رشته‌های بیمه شخص ثالث، بدنه خودرو و آتش سوزی، بیمه نامه از بیمه دانا خریداری کرده و اقساط آن را به بانک قرض الحسنه مهر ایران بپردازند.

غلامرضا حسن پور، رئیس سازمان بسیج اصناف، بازاریان و فعالان اقتصادی کشور در این مراسم گفت: رویکرد بسیج، رویکرد خدمت رسانی است و بسیج اصناف نیز توانسته در ١٠ سال گذشته جای خود را در بین اصناف باز کند.

وی افزود: به جهت مشکلات اقتصادی، تلاش کردیم تا از نظر بیمه‌ای تسهیلاتی را برای اصناف در نظر بگیریم. از نظر ما همه اعضای اصناف و هر کسی که دغدغه منافع ملی را داشته باشد فارغ از داشتن کارت بسیج یا کارت عضویت، بسیجی است. حسن پور خاطرنشان کرد که جمعیت اصناف ٧.٥ میلیون نفر است که با در نظر گرفتن اعضای خانواده آنها، یک سوم جمعیت کشور را تشکیل می‌دهند.

ابراهیم کاردگر، مدیرعامل بیمه دانا در این مراسم گفت: در قالب طرح مهر دانا تلاش داریم تا مردم راحت تر بیمه نامه تهیه کنند. وی افزود: طرح مهر دانا با هماهنگی بانک قرض الحسنه مهر ایران اتفاق افتاده است. هر فردی بخواهد بیمه ثالث، بدنه یا آتش سوزی را تا سقف ٢.٥ میلیون تومان، بانک قرض الحسنه مهر ایران بدون کارمزد، سود و ضامن تسهیلات می‌پردازد که این طرح در چارچوب بانکداری اسلامی به امضا رسیده است.

مدیرعامل بیمه دانا ادامه داد که در آینده در نظر داریم بعد از به حدنصاب ٢٥٠ هزار نفر متقاضی، آمادگی داریم درمان تکمیلی اصناف را نیز در چارچوب طرح مهر دانا انجام دهیم. نوده فراهانی رئیس اتاق اصناف تهران نیز در این مراسم و در سخنانی اظهار داشت: تفاهم نامه‌ای که امروز امضا شد بسیار عالی است؛ وضعیت اقتصادی مردم خوب نیست و اگر این تفاهمات و تعاملات نباشد کارها شاید کُندتر پیش برود.

هم اکنون سه میلیون واحد صنفی با هفت و نیم میلیون نفر عضو در کشور فعال هستند که با احتساب خانواده آنها بخش قابل توجهی از جامعه را در بر می‌گیرندtelegram estenadnews

نظر دادن

instagram estenad

telegram estenad

فرم جذب خبرنگار استنادنیوز

آخرین اخبار