\

آخرین جزئیات از حادثه فوت مدیرعامل تامین اجتماعی/اعلام زمان مراسم وداع با پیکرهای «نوربخش» و « تاج الدین»

  • کد خبر: 214902
  • چاپ
  • تاریخ انتشار: جمعه, 25 آبان 1397

در جریان بازدید وزیر کار و هیأت همراه از طرح های اقتصادمقاومتی استان گلستان، «نوربخش» مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی و «تاج‌الدین» معاون پارلمانی این سازمان بر اثر حادثه تصادف جان باختند.

اعلام  زمان مراسم  وداع  با  پیکرهای «نوربخش» و « تاج الدین» / علت  حادثه در دست بررسی است

به گزارش استناد، در پی سفر یک روزه وزیر کار و هیأت همراه برای بازدید و افتتاح پروژه‌های اقتصاد مقاومتی استان گلستان، «نوربخش» مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی و «تاج‌الدین» معاون پارلمانی سازمان تامین اجتماعی بر اثر سانحه تصادف در محور کردکوی-گرگان، بریدگی شصت‌کلاته جان باختند و سفر وزیر کار به استان گلستان ناتمام ماند.

پس از کلنگ‌زنی و بازدید از آخرین وضعیت پروژه‌های اقتصادمقاومتی استان گلستان که با حضور وزیرکار و هیئت همراه ایشان انجام گرفت در جریان بازگشت و پایان این سفر کاری، خودروی حامل رئیس سازمان تامین اجتماعی و معاونش با یک دستگاه کامیون حمل سوخت در محور شصت کلاته گرگان برخورد کرد و نوربخش و تاج‌الدین بر اثر شدت جراحات وارده جان باختند.

در جریان این حادثه غم‌انگیز، خلیل حنیف مدیرکل استان‌های وزارت تعاون دچار شکستگی مهره‌های کمر شد البته حال عمومی وی از سوی پزشک معالج مساعد اعلام شده و در بیمارستان پنج آذر گرگان بستری است.

پیرامون این حادثه مرگبار، رئیس پلیس راه استان گلستان بر لزوم بررسی زوایای مختلف این سانحه تاکید کرد و گفت: دلایل این اتفاق در حال بررسی است که پس از تکمیل اطلاعات به رسانه‌ها و عموم مردم گزارش می‌شود.

علی عبدی با اشاره به اینکه تصادف خودروی حامل مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی و معاونش با کامیون رخ داد، افزود: این تصادف ساعت 16 عصر پنج شنبه اتفاق افتاد و در این حادثه سه نفر مجروح شدند.

رئیس کل دادگستری گلستان نیز در همین ارتباط با انتشار پیامی جان باختن نوربخش مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی و تاج الدین معاون حقوقی این سازمان را در تصادف در گلستان تسلیت گفت.

هادی هاشمیان ضمن همدردی با خانواده‌های جان‌باختگان این سانحه از بررسی ویژه این حادثه خبر داد و گفت: راننده کامیون حادثه امروز که سبب درگذشت رئیس سازمان تامین اجتماعی و معاون حقوقی این سازمان شد، بازداشت و پرونده قضایی در این باره تشکیل شده است.

مدیر درمان دانشگاه علوم پزشکی استان گلستان، آخرین وضعیت خلیل حنیف مدیرکل استان‌های وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی را مساعد عنوان کرد.

شواهد نشان می‌دهد پس از دور زدن خودروی حامل «سیدتقی نوربخش» مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی و  «عبدالرحمن تاج الدین» معاون پارلمانی سازمان تامین اجتماعی، کامیونی که در مسیر در حال حرکت بوده به خودروی حامل این افراد برخورد کرده و باعث این اتفاق شده است.
پلیس هنوز اظهارنظر قطعی در رابطه با این حادثه نداشته است.

 در پی درگذشت مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی و معاون پارلمانی این سازمان در سانحه تصادف در ورودی شهر گرگان، مراسم وداع با این دو مرحوم امروز صبح ساعت 8:30 با حضور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، استاندار گلستان، مسئولان وزارت تعاون، مسئولان استان گلستان و مردم این استان از مقابل بیمارستان حکیم جرجانی برگزار شد.telegram estenadnews

نظر دادن

instagram estenad

telegram estenad

فرم جذب خبرنگار استنادنیوز

آخرین اخبار