باز هم تصادف مرگبار اتوبوس مسافربری /این بار در جاده چالوس + تصاویر \

باز هم تصادف مرگبار اتوبوس مسافربری /این بار در جاده چالوس + تصاویر

  • کد خبر: 2134
  • چاپ
  • تاریخ انتشار: شنبه, 02 مرداد 1395

سخنگوی سازمان امداد و نجات از واژگونی یک دستگاه اتوبوس مسافربری در جاده کرج - چالوس و 28 کشته و مصدوم در این حادثه خبر داد.

 سيد مصطفي مرتضوي سخنگوی سازمان امداد و نجات گفت:ساعت 3:25 دقیقه بامداد امروز یک دستگاه اتوبوس مسافربری در جاده کرج - چالوس نرسیده به تونل کندوان از مسیر خود منحرف و در ادامه با برخورد به تیر برق واژگون شد.

وی افزود: بلافاصله تیمهای امداد و نجات به همراه ست های نجات به محل حادثه اعزام شدند.

سخنگوي سازمان امدادونجات اظهار داشت: متاسفانه در این حادثه 28 مسافر دچار حادثه شدند که 14تن در دم جان باختند و الباقي به مراکز درمانی منتقل شدند.


سرهنگ رحمانی:آمار کشته شدگان به 15 تن رسید

سرهنگ نادر رحماني، رئیس رئیس پلیس مركز كنترل ترافيك راههاي كشور در تشریح جزییات این حادثه گفت: در ساعت 02:53 بامداد امروز(شنبه)  يك دستگاه اتوبوس مسافربری که از چالوس به سمت تهران در حال حركت بود در محدوده سه راهي ديزين از مسير خارج و با دكل برق برخورد كرد.

وی بیان کرد: اين اتوبوس 28 سرنشين داشته كه 15 تن كشته و 11 تن مجروح شدند كه با حضور نيروهاي امدادي به بيمارستان منتقل شدند و يك تن نيز جراحت سطحي ديده كه در محل مورد مداوا قرار گرفت.

رئیس پلیس مركز كنترل ترافيك راههاي كشور در پايان بیان کرد: تيم كارشناسي پليس به محل حادثه اعزام شدند و در حال بررسي علت اين تصادف هستند.


سرهنگ اکبری: آمار کشته شدگان به 16 تن رسید

سرهنگ اکبری رئیس پلیس راه استان البرز درباره این خبر گفت: یک تن دیگر از مجروحان حادثه واژگونی اتوبوس در بیمارستان به دلیل شدت جراحت جان خود را از دست داد و آمار کشته شدگان حادثه به 16 تن رسید.

وی به وخامت حال یکی دیگر از مسافران اشاره کرد و گفت: به دلیل برخورد اتوبوس با دکل فشار قوی برق،‌ روشنایی در منطقه به ویژه تونل کندوان قطع شده است.

سرهنگ اكبري در پايان درباره علت حادثه گفت: كارشناسان پليس با حضور در صحنه حادثه علت واژگوني را عدم توانايي در كنترل وسيله نقليه ناشي از تخطي از سرعت مطمئنه در سر پيچ از جانب راننده اتوبوس اعلام كردند.telegram estenadnews

نظر دادن

instagram estenad

telegram estenad

فرم جذب خبرنگار استنادنیوز

آخرین اخبار