\

mehrranggraphic

madrese504465

 

درخواست کمک دختر جوان از قاضی/صدور حکم بازداشت برای پسر جوان

  • کد خبر: 213075
  • چاپ
  • تاریخ انتشار: یکشنبه, 10 تیر 1397

استنادنیوز؛ قضات دادگاه کیفری حکم بازداشت پسر جوان را که متهم است دختر تنها را با ترفندی خاص به خانه‌اش کشانده و وی را مورد آزار قرار داده است صادر کردند.

رسیدگی به این پرونده با شکایت دختر ۱۷ ساله‌ای به نام فرزانه در دستور کار پلیس قرار گرفت.

وی به ماموران گفت: پدرم به خاطر اعتیادش چند سالی است در زندان است‌. مادرم هم صلاحیت اخلاقی ندارد. به همین خاطر دادگاه سرپرستی مرا به یک موسسه خیریه در مرکز شهر تهران سپرد. من در آنجا زندگی می‌کنم و در دبیرستان درس می‌خوانم .

وی ادامه داد: مدتی پیش یکی از دوستانم به نام ملیکا با یک پسر جوان به نام کیوان آشنا شد‌. دوستم همیشه از پسر مورد علاقه‌اش تعریف می‌کرد به همین خاطر من چند بار همراه آنها برای تفریح بیرون رفتم، اما پس از مدتی پسر جوان به من ابراز علاقه کرد و خواستار رابطه دوستانه با من شد. اما من به کیوان جواب رد دادم و او دیگر با من تماس نگرفت تا این‌که چند روز پیش ملیکا دنبالم آمد و از من خواست تا با هم به خانه دوستش برویم‌. من همراه ملیکا به خانه‌ای در جنوب تهران رفتم، اما آنجا با کیوان روبه‌رو شدم‌. همان موقع ملیکا خانه را ترک کرد و مرا با کیوان تنها گذاشت‌. پسر جوان با تهدید قمه مرا آزار داد و تهدیدم کرد در این باره نباید به کسی حرفی بزنم.

به دنبال شکایت دختر جوان وی به پزشکی قانونی معرفی شد و در ادامه بررسی‌ها وی نتوانست آدرسی از محلی را که در آن مورد آزار قرار گرفته بود به پلیس ارائه دهد. فرزانه گفت: من و ملیکا از راه پیچ در پیچ به خانه کیوان رفتیم و من آدرس آنجا را ندارم‌. حالا فقط یک شماره تلفن از کیوان دارم که می‌توانم ارائه دهم.

این دختر دیروز همراه مددکار موسسه خیریه در شعبه چهارم دادگاه کیفری یک استان تهران حاضر شد و به تشریح شکایتش پرداخت. وی از قضات دادگاه خواست تا به خاطر شرایطی که دارد به او کمک کنند.

قضات دادگاه پس از شنیدن اظهارات دختر نوجوان از شرکت مخابرات خواستند تا با بررسی شماره تلفن ارائه شده از سوی فرزانه صاحب آن را شناسایی کنند. قضات همچنین حکم جلب پسرجوان را صادر کردند تا پس از بازداشت از وی تحقیق شود.telegram estenadnews

نظر دادن

instagram estenad

telegram estenad

فرم جذب خبرنگار استنادنیوز

آخرین اخبار