عرضه گازوئیل بجای بنزین در پمپ بنزین محمدآباد و گرفتار شدن خودروها در جاده هراز \
  • اتفاقی عجیب

عرضه گازوئیل بجای بنزین در پمپ بنزین محمدآباد و گرفتار شدن خودروها در جاده هراز

  • کد خبر: 211760
  • چاپ
  • تاریخ انتشار: شنبه, 06 خرداد 1396

مسافران مازندران جمعه شب، هنگام بازگشت به خاطر عرضه گازوئیل به جای بنزین در یکی از جایگاههای عرضه فراورده های نفتی در این مسیر زمین گیر شدند.

به گزارش استناد نیوز، این اتفاق در پمپ بنزین محمدآباد در حدود 10 کیلومتری آمل رخ داد و خودروهایی که از این جایگاه بنزین زدند پس از طی مسافت کوتاهی با خاموش شدن موتور و توقف کامل مواجه شدند.

 

حوالی ساعت 22 بیش از 40 دستگاه خودروی سواری که پس از سوختگیری در پمپ بنزین محمدآباد، پس از طی مسافت کوتاهی خاموش و سرنشینان آنها سرگردان شدند.
تعدادی از مالکان خودرو که متوجه اشتباه جایگاه عرضه بنزین شدند موضوع را نیروی انتظامی و بخشداری اطلاع دادند و به دنبال آن عسگری پور بخشدار امامزاده عبدالله آمل و عوامل نیروی انتظامی برای پیگیری موضوع در محل توقف خودروها حضور یافتند.

بنزین یا گازوئیلبخشدار امامزاده عبدالله گفت: متاسفانه این اتفاق ناخوشایند برای تعدادی از خودروهای سواری رخ داده و منجر به خاموش شدن و خسارت به مالکان آن شده است .
یحیی عسگری پور افزود : با هماهنگی انجام شده چند اکیپ تعمیرکار و امدادخودرو در محل پمپ بنزین مستقر شدند و در حال تخلیه باک خوردروهای خسارت دیده از مخلوط گازوئیل و بنزین هستند.


وی گفت : همزمان با تخلیه باک خودروها و به منظور پیشگیری از احتمال آتش سوزی، چند دستگاه خودروی آتش نشانی نیز در محل این پمپ بنزین مستقر شدند.
بخشدار امامزاده عبدالله با اشاره به اینکه همزمان بازرسان و کارشناسان شرکت ملی پخش نفت ناحیه آمل و منطقه ساری نیز در حال بررسی موضوع هستند ، گفت که تا مشخص شدن تکلیف نهایی، جایگاه عرضه سوخت محمدآباد در جاده هراز تعطیل شد.


عسگری پور درخصوص تعیین تکلیف بابت خسارت وارده به مالکان خودروهای سواری نیز گفت که مالک جایگاه سوخت محمدآباد آمل باید نسبت به پرداخت خسارت های وارده اقدام کند، اما تا رسیدگی نهایی و مشخص شدن علت اصلی بروز این مشکل و اینکه کارگر و یا فرد دیگری در این اتفاق ناخوشایند دخیل بوده یا نه ، باید منتظر ماند.

 telegram estenadnews

نظر دادن

instagram estenad

telegram estenad

فرم جذب خبرنگار استنادنیوز

آخرین اخبار