بهمن در شهرستان چالدران به پیشواز نوروز آمد \
  • خودروهای گرفتار نجات یافتند

بهمن در شهرستان چالدران به پیشواز نوروز آمد

  • کد خبر: 211545
  • چاپ
  • تاریخ انتشار: یکشنبه, 29 اسفند 1395

معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر آذربایجان‌غربی از سقوط بهمن در روستای ناور شهرستان چالدران و گرفتار شدن خودروهای سواری در این بهمن خبر داد.

رضا مسافر با اعلام این خبر گفت: مورخ 95/12/28 ساعت 16:39 یک مورد سقوط بهمن در روستای ناور شهرستان چالدران و گرفتار شدن دوخودرو به مرکز کنترل و هماهنگی عملیات EOCهلال احمر استان گزارش شد. وبه محض اطلاع تیم عملیاتی از شهرستان چالدران درقالب یک تیم 5 نفره با یک دستگاه امبولانس به منطقه اعزام شد .

 

وی افزود: تاکنون یک دستگاه خودروی گرفتار شده در بهمن با 5 نفر سرنشین بصورت زنده توسط نیروهای جستجو و نجات هلال احمر رهاسازی شده‌اند و تیم امداد کوهستان ماکو به استعداد 4 نفر با یک دستگاه آمبولانس فراخوان شده و آماده عملیات هستند.

 

معاون امدادو نجات جمعیت هلال احمر آذربایجان غربی خاطرنشان کرد: به کمک تیم امدادی هلال احمر مستقر در منطقه، نیروهای سپاه، هنگ مرزی و نیروهای مردمی دومین خودروی گرفتار شده در بهمن نیز رهاسازی شد عملیات امدادی تا زمان برگشت تیم امدادی از منطقه به حالت تعلیق درآمده است و تیم پشتیبان کوهستان شعبه ماکو که به همین دلیل در شعبه چالدران استقرار یافته تا زمان برگشت گروه از منطقه در شعبه بصورت آماده باش خواهد ماند.

به گزارش ایسنا، مسیر یاد شده بدلیل شرایط جوی نامساعد و وجود کولاک در منطقه به سختی توسط لودر اداره راه، مسیر گشایی می‌شود.telegram estenadnews

نظر دادن

instagram estenad

telegram estenad

فرم جذب خبرنگار استنادنیوز

آخرین اخبار