\

mehrranggraphic

madrese504465

 

  • سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران؛

جزئیات انفجار منزل مسکونی در خیابان خلیج فارس تهران / جستجو برای نجات افراد زیر آوار ادامه دارد

  • کد خبر: 211304
  • چاپ
  • تاریخ انتشار: سه شنبه, 03 اسفند 1395

انفجار مهیبی که در یک منزل مسکونی قدیمی در انتهای خیابان خلیج فارس، خیابان ولیعصر جنوبی رخ داد موجب تخریب سه خانه شد

سید جلال ملکی، سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران در گفت‌وگو با خبرگزاری ها در باره انفجار مهیب منزل مسکونی در تهران که موجب تخریب سه خانه شده و خارج نمودن 6 تن از زیر آوار گفت: ساعت 17:50 امروز(سه‌شنبه، سوم اسفند) حادثه انفجار در یک منزل مسکونی دو طبقه قدیمی به سامانه 125 اطلاع داده شد و به دنبال آن ستاد فرماندهی آتش‌نشانان 4 ایستگاه را به محل حادثه واقع در انتهای خیابان خلیج فارس اعزام کرد.

وی با اشاره به حضور آتش‌نشانان در محل افزود: با حضور عوامل آتش‌نشانی در محل مشاهده شد که انفجار در یک خانه دو طبقه قدیمی رخ داده و شدت آن به حدی بوده که خساراتی نیز به دو منزل مجاور وارد شده و هر سه خانه تخریب شده‌اند.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران با بیان اینکه به برخی از خودروها در مجاورت این منازل نیز خساراتی وارد شده، گفت: گزارش‌های اولیه حاکی از حضور افرادی در زیر آوار بود که آتش‌نشانان در همان دقایق اولیه دو مرد 30 و 50 ساله را از زیر آوار خارج کرده، در اختیار عوامل اورژانس قرار دادند.

وی اضافه کرد: دقایقی بعد نیز 4 تن که دچار آسیب‌دیدگی شدید شده‌اند، از زیر آوار خارج شده و به عوامل اورژانس تحویل داده شدند که زنده یا جان باختن این افراد از سوی آنان تائید خواهد شد.

سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران گفت: عملیات برای نجات جان محبوس شدگان احتمالی ادامه دارد و نیز با توجه به نشت گاز در محیط، شاید وقوع این حادثه به همین علت باشد.

آخرین اخبار از انفجار منزل مسکونی در تهران و زیرآوار ماندگان آن

 telegram estenadnews

نظر دادن

instagram estenad

telegram estenad

فرم جذب خبرنگار استنادنیوز

آخرین اخبار