۶۶۲ انشعاب رایگان گاز به مددجویان مازندرانی واگذار شد\

۶۶۲ انشعاب رایگان گاز به مددجویان مازندرانی واگذار شد

  • کد خبر: 2111104060
  • چاپ
  • انتشار: 14 اسفند 1402 - 09:41

مدیر عامل شرکت گاز مازندران از واگذاری بیش از ۶۶۲ انشعاب رایگان گاز به مددجویان تحت پوشش کمیته امداد و بهزیستی در سال جاری خبر داد.


به گزارش استناد نیوز، قاسم مایلی رستمی در نشست با مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) مازندران گفت: برای واگذاری رایگان انشعاب گاز به جامعه هدف این مجموعه در راستای اجرای ماده ۸۰ قانون برنامه ۵ ساله ششم توسعه، آمادگی کامل داریم و در همین راستا در سال جاری بیش از ۶۶۲ انشعاب گاز به مجموعه مددجویان کمیته امداد و سازمان بهزیستی واگذار شده است.
وی با بیان اینکه خدمات حمایتی در راستای تلاش برای توانمند شدن خانواده‌های مددجویان ارائه می‌شود، ادامه داد: در سال جاری ۴۷۷ انشعاب گاز رایگان برای اقشار نیازمند روستائی و ۱۸۵ انشعاب به جامعه هدف شهری تخصیص داده شده که همه این خدمات به صورت رایگان به خانواده مددجویان و نیازمند ارائه شده است.
وی با اشاره به این نکته که این اقدام در تمامی ادارات گاز رسانی استان انجام می‌شود گفت: مددجویان تحت پوشش دو سازمان در صورتی که تاکنون از این امتیاز استفاده ننموده اند می‌توانند پس از دریافت معرفی نامه از دستگاه تحت پوشش و ارائه آن به اداره گاز منطقه در زمان اشتراک پذیری از این امتیاز استفاده کنند.
مایلی رستمی اظهار کرد: بر اساس قانون بودجه سال ۱۴۰۱ و ۱۴۰۲ مددجویان کمیته امداد امام خمینی (ره) و بهزیستی می‌توانند از قبض رایگان گاز بهره‌مند شوند.
مدیر عامل شرکت گاز مازندران افزود: مددجویان کمیته امداد امام خمینی (ره) و بهزیستی با قرار گرفتن در سه پلکان نخست مصرف گاز از قبض رایگان برخوردار شوند.telegramestenadnews

نظر دادن

1990862 531 27181

instagram estenad

telegram estenad

فرم جذب خبرنگار استنادنیوز

 

آخرین اخبار