گاز بیش از ۴ هزار مرکز دولتی و عمومی مازندران قطع شد\

گاز بیش از ۴ هزار مرکز دولتی و عمومی مازندران قطع شد

  • کد خبر: 2111103783
  • چاپ
  • انتشار: 04 دی 1402 - 12:15

مدیرعامل شرکت گاز استان مازندران گفت: از ابتدای اجرای طرح پایش مصرف گاز دستگاه‌های اجرایی و اماکن دولتی و عمومی با هدف مدیریت انرژی و رعایت الگوی مصرف تاکنون، جریان گاز بیش از 4 هزار و 900 سازمان و نهاد دولتی و عمومی و ویلاها در پی اخطارهای صادرشده، قطع شده است.

به گزارش روز دوشنبه استناد نیوز و به نقل از روابط عمومی شرکت گاز استان مازندران، قاسم مایلی رستمی با اعلام این خبر اظهار داشت: هم‌زمان با فرارسیدن ایام سرد سال و لزوم صرفه‌جویی مشترکان در مصرف گاز طبیعی، ادارات گازرسانی از ابتدای آذرماه، اقدام به پایش مصرف همه سازمان‌ها، اداره‌ها و مراکز دولتی، عمومی، ویلاها و... کرده‌اند که در این ارتباط، از 37 هزار و 300 پایش انجام‌شده تاکنون، بیش از ۶ هزار و 917 مورد اخطار قطع گاز صادر شده، 4 هزار و 900 مورد قطعی گاز داشتیم و 50 سازمان هم از ورود به داخل سازمانشان ممانعت کردند که در صورت ادامه این روند، ضمن برخورد با دستگاه مورد نظر، اسامی این دستگاه‌ها نیز اعلام خواهد شد.

وی ادامه داد: این طرح همسو با اجرایی کردن بخش‌نامه صادرشده از سوی نهادهای حاکمیتی بالادست، وزارت نفت و دستورالعمل‌های ابلاغی از سوی شرکت ملی گاز ایران اجرایی می‌شود.

مایلی رستمی با اشاره به انجام بازدیدهای ادواری توسط گروه‌های بازرسی این شرکت، از رعایت دمای ۱۸ درجه در کلیه فضای داخلی ادارات، راهروها، فضاهای عمومی و سرپوشیده و همچنین اطمینان از خاموش بودن موتورخانه ها بعد از ساعت اداری نام برد که در فرآیند بازدیدها مورد توجه و تأکید قرار می‌گیرد.

 

مدیرعامل شرکت گاز استان مازندران تصریح کرد: امسال در حوزه فرهنگ سازی مصرف بهینه و ایمن گاز برنامه های ویژه ای اجرایی شده که اطلاع رسانی از طریق بیلبوردهای سطح شهر و شبکه های اجتماعی از مهم ترین این رویکردها است.

 

وی خاطرنشان کرد: با توجه به سراسری بودن شبکه گاز کشور و ضرورت پایش و کنترل مصارف، ضمن جریمه های گازبهای مشترکین پرمصرف، با انشعابات غیرمجاز گاز برخورد قانونی خواهد شد.telegramestenadnews

نظر دادن

1990862 531 27181

instagram estenad

telegram estenad

فرم جذب خبرنگار استنادنیوز

 

آخرین اخبار