مشکل تامین اب شرب چالوس برطرف شد\

مشکل تامین اب شرب چالوس برطرف شد

  • کد خبر: 2111103677
  • چاپ
  • انتشار: 14 آبان 1402 - 13:11

مدیرکل دفتر مدیریت بحران و پدافند غیرعامل وزارت نیرو با اشاره به وقوع سیلاب در غرب مازندران گفت: در حال حاضر در دو منطقه برای تأمین آب مشکل وجود دارد که همکاران در حال بر طرف کردن مشکلات پیش‌آمده هستند و مشکل به طوری که تأمین آب منطقه چالوس اکنون بر طرف شده است.

به گزارش استناد نیوز و به نقل از وزارت نیرو، سید اعتضاد مقیمی در ارتباط با خسارت وارد شده بر اثر وقوع سیلاب در غرب مازندران، اظهار داشت: در کلارآباد با مشکل افت فشارآب مواجه هستیم، به این علت که سیل یکی از لوله‌های انتقال آب را برده و یک لوله فلزی دیگر شکسته شده است، اما با توجه به حضور گروه مجهز عملیاتی تا عصر امروز (یکشنبه) مشکل تأمین آب حل خواهد شد.

وی در ارتباط با مشکل تأمین آب منطقه بندپی شرقی روستای امیرده در شهر بابل، افزود: در این منطقه به علت جانمایی در دو طرف رودخانه، ۸۰ خانواده هم اکنون با مشکل بی‌آبی مواجه هستند که تا ظهر مشکل آب این منطقه نیز حل خواهد شد.

مقیمی با بیان اینکه باتوجه‌به هشدار سازمان هواشناسی به استان‌های مربوط، همکاران در حالت آماده‌باش قرار گرفتند تا اگر اتفاقی رخ داد در سریع‌ترین زمان ممکن برطرف کنند، گفت: همچنین آمادگی کامل وجود دارد و فراخوان لازم به نیروهای عملیاتی صورت‌گرفته است.

مدیرکل دفتر مدیریت بحران و پدافند غیرعامل وزارت نیرو با اشاره به گروه مجهزهای آماده‌باش در مناطق مختلف، گفت: در تمام امور عملیاتی متناسب با حوزه تحت پوشش به اکیپ‌ها فراخوان داده شده و به پیمانکاران نیز اعلام آماده‌باش شده است.telegramestenadnews

نظر دادن

1990862 531 27181

instagram estenad

telegram estenad

فرم جذب خبرنگار استنادنیوز

 

آخرین اخبار