تجلیل از آیت الله علی معلمی به عنوان واقف برتر کشور\

تجلیل از آیت الله علی معلمی به عنوان واقف برتر کشور

  • کد خبر: 2111103578
  • چاپ
  • انتشار: 19 مهر 1402 - 15:12

آیت‌الله معلمی نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری که تاکنون یک زمین شالیزاری، کتابخانه عمومی، مسجد، حسینیه و یک ساختمان مسکونی را وقف کرده از وی به‌عنوان واقف برتر کشور تجلیل به‌عمل آمد.

به گزارش روز چهارشنبه استناد نیوز و به نقل از روابط عمومی اداره‌کل اوقاف و امور خیریه استان مازندران، همزمان با هفته وقف، در آیین ملی همایش «یاوران وقف» که با حضور محمدمهدی اسماعیلی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و حجت‌الاسلام والمسلمین خاموشی نماینده ولی فقیه و رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه کشور در هتل بزرگ ارم برگزار شد، از ابوالشهیدین آیت‌الله علی معلمی نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری به‌عنوان «واقف برتر کشور» تجلیل شد.

آیت‌الله علی معلمی که خود از مبارزان قبل از انقلاب و از رزمندگان جبهه و جنگ می‌باشد، در راه دفاع از آب و خاک کشور طی هشت سال جنگ تحمیلی دو تن از فرزندان خود به نام‌های غلامعلی و غلامرضا معلمی تقدیم نظام کرد.

آیت‌الله معلمی تاکنون یک زمین شالیزاری به مساحت 6 هزار مترمربع، کتابخانه عمومی شهیدان معلمی، مسجد و حسینیه سلمان فارسی و یک ساختمان مسکونی برای نیازمندان را در شهرستان جویبار استان مازندران وقف کرده است.

واقف خیراندیش آیت‌الله علی معلمی که طی چند دهه اخیر خود و فرزندان را وقف نظام و مردم کرده ، این‌بار اموال خود را در مسیر علمی، آموزشی، مذهبی و نیازمندان وقف کرده است.telegramestenadnews

نظر دادن

1990862 531 27181

instagram estenad

telegram estenad

فرم جذب خبرنگار استنادنیوز

 

آخرین اخبار