شناسایی و انهدام باند فروش نوزاد در مرکز شهر تهران\

شناسایی و انهدام باند فروش نوزاد در مرکز شهر تهران

  • کد خبر: 2111103534
  • چاپ
  • انتشار: 09 مهر 1402 - 16:35

رئیس پلیس آگاهی پایتخت از شناسایی و انهدام باند فروش نوزاد در مرکز شهر تهران خبر داد.


به گزارش روز یکشنبه استناد نیوز از پایگاه خبری پلیس ، سردار علی ولیپور گودرزی رئیس پلیس آگاهی پایتخت، گفت: چندی پیش خبری از سوی اداره ثبت احوال مرکزی شهر تهران مبنی بر ارائه گواهی ولادت مشکوک به جعل به اداره پلیس آگاهی تهران بزرگ وصول شد و موضوع رسیدگی به این پرونده در دستور کار کارآگاهان اداره سیزدهم پلیس آگاهی قرار گرفت.
وی افزود: کارآگاهان اداره سیزدهم با توجه به مشهود بودن جرم، متهم را دستگیر و به اداره سیزدهم پلیس آگاهی تهران بزرگ انتقال دادند.
رئیس پلیس آگاهی پایتخت گفت: متهم در بازجویی‌های اولیه عنوان کرد؛ پس از گذشت چند سال از زندگی مشترک با همسرم در امر فرزند آوری ناموفق بودیم و علی رغم معالجات پزشکی نتیجه‌ای حاصل نشد تا اینکه با مشورت یکی از آشنایان به ناچار نزد شخصی رفته و نوزادی را به قیمت توافقی ۲۰۰ میلیون تومان خریداری کردیم و مقرر شد شناسنامه‌ای بنام من و همسرم تهیه و تنظیم شود.

سردار، ولیپور گودرزی افزود: با اقرار صریح متهم و انجام تحقیقات پلیسی مشخص شد ۳ نفر خانم ناشناس، بعد از ۹ ماه، نوزاد را در محدوده یکی از شهرستان‌های حومه تهران در ازای دریافت ۷ قطعه سکه تمام بهار آزادی به متهمین تحویل داده‌اند.
رئیس پلیس آگاهی پایتخت گفت: کارآگاهان موفق شدند هویت و مخفیگاه متهم جاعل را شناسایی و در یک عملیات غافلگیرانه وی را دستگیر کنند و دیگر متهمان نیز حین جا به جایی ۲ نوزاد دیگر در مرکز شهر تهران دستگیر و به اداره سیزدهم انتقال داده شدند.telegramestenadnews

نظر دادن

1990862 531 27181

instagram estenad

telegram estenad

فرم جذب خبرنگار استنادنیوز

 

آخرین اخبار