بازگشت یک میلیون و ۷۰۰ هزار زائر اربعین به کشور\

بازگشت یک میلیون و ۷۰۰ هزار زائر اربعین به کشور

  • کد خبر: 2111103427
  • چاپ
  • انتشار: 12 شهریور 1402 - 12:16

سخنگوی پلیس گفت: تاکنون یک میلیون و ۷۰۰ هزار زائر اربعین حسینی از طریق مرزهای زمینی به کشور بازگشته اند.


به گزارش روز یکشنبه استناد نیوز، سردار "سعید منتظر المهدی" روز یکشنبه در مرز مهران اظهار کرد: تاکنون سه میلیون و ۷۰۰ هزار نفر از مرزهای کشور خارج شده و تاکنون یک میلیون و ۷۰۰ هزار نفر وارد کشور شده اند.
وی بیان کرد: امسال با مدیریت سفر اربعین توسط خود زائران شاهد ازدحام در مرزهای کشور نبودیم و همچنین با تعاملات خوبی که با کشور عراق انجام شد، امسال معطلی در گیت های وروی کشور عراق به کمترین زمان کاهش پیدا کرد.
سخنگوی پلیس عنوان کرد:در سایه تعاملات خوبی که با طرف عراقی انجام شده است اطلاعات از طریق فیبر نوری تبادل می شود، وقتی که سیستم گذرنامه یک زائر چک می شود بلافاصله اطلاعات که آن شخص از طریق فیبر نوری در بستر های که طرف عراقی ایجاد کرده در گیت های ورودی مشاهده و بررسی می شود.
معاون فرهنگی و اجتماعی فراجا با اشاره به کاهش زمان بررسی گذرنامه های زوار در گیت های ورودی و خروجی مرزهای کشور، عنوان کرد: زمان ایستایی زوار در مرز مهران امسال حدود چهارثانیه بوده است.
سخنگوی پلیس با اشاره به اینکه تردد در مرزهای کشور به خوبی در حال انجام است، تصریح کرد: خوشبختانه امنیت در مرزهای کشور حاکم است و بدون هیچ مشکلی تردد در جریان بوده و روان است. منبع / ایرناtelegramestenadnews

نظر دادن

1990862 531 27181

instagram estenad

telegram estenad

فرم جذب خبرنگار استنادنیوز

 

آخرین اخبار