مراجعه سرپایی به بیمارستان های قائمشهر به 350 نفر رسید/ همچنان رعایت پروتکل های بهداشتی راه مقابله با کرونا است\

مراجعه سرپایی به بیمارستان های قائمشهر به 350 نفر رسید/ همچنان رعایت پروتکل های بهداشتی راه مقابله با کرونا است

  • کد خبر: 2111102869
  • چاپ
  • انتشار: 11 دی 1401 - 13:10

رئیس شبکه بهداشت شهرستان قائمشهر، گفت: در 24 ساعت گذشته تعداد 350 نفر سرپایی به بیمارستان های سطح این شهرستان مراجعه کرده اند.

 

خبرنگار: مونا معینی

دکتر نصرالله رشیدی روز یک شنبه در گفت و گو با خبرنگار استناد نیوز، افزود: هم اکنون 5 نفر به دلیل بیماری کووید 19 در بیمارستان های رازی و قائمشهر بستری هستند.

وی گفت: خوشبختانه در 24 ساعت گذشته فوتی ناشی از بیماری کرونا در این شهرستان نداشته ایم.

رئیس شبکه بهداشت شهرستان قائمشهر با بیان اینکه همچنان رعایت پروتکل های بهداشتی و تزریق واکسن موثرترین راه مقابله با کرونا است، افزود: همچنین با تغذیه صحیح و تقویت سیستم ایمنی می توان به پیشگیری از ابتلا به بیماری کمک کرد.

دکتر رشیدی با اعلام اینکه تاکنون 92 درصد از جمعیت هدف دز اول و 86 درصد هم دز دوم واکسن کرونا را دریافت نموده اند، گفت: همچنین درصد دریافت کنندگان نوبت سوم و چهارم به ترتیب 53 و 12 درصد می باشد.

وی با اشاره به اینکه واکسیناسیون کرونا در مراکز شهری و روستایی این شهرستان انجام می شود، گفت: افراد می توانند با مراجعه به 19 مراکز روستایی، 7 مرکز شهری و یک مرکز تجمیعی واکسن خود را دریافت کنند.

رئیس شبکه بهداشت شهرستان قائمشهر در پایان در خصوص تزریق واکسن آنفلوانزا، گفت: حدود 800 نفر از گروه پرخطر در سطح این شهرستان واکسن آنفلوانزا خود را دریافت کرده اند.telegramestenadnews

نظر دادن

dba

instagram estenad

telegram estenad

فرم جذب خبرنگار استنادنیوز

 

آخرین اخبار