بانک ملی 81 هزار فقره تسهیلات فرزندآوری پرداخت کرد\

بانک ملی 81 هزار فقره تسهیلات فرزندآوری پرداخت کرد

  • کد خبر: 2111102859
  • چاپ
  • انتشار: 07 دی 1401 - 09:04

بانک ملی ایران پیرو قانون بودجه سال 1401 در راستای اجرای "قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت" تسهیلات فرزندآوری را بی وقفه پرداخت می کند.


به گزارش استناد نیوز و به نقل از روابط عمومی بانک ملی ایران، این بانک پرداخت وام قرض‌الحسنه فرزندآوری را در راستای حمایت از خانواده و افزایش جوانی جمعیت کشور به جد دنبال می کند، به نحوی که در همین مدت در مجموع از ابتدای آبان سال گذشته تا پایان آبان ماه امسال تعداد 81 هزار و 9 فقره تسهیلات فرزندآوری به متقاضیان و خانواده های واجد شرایط پرداخت کرده است.
بانک ملی ایران در همین مدت در راستای پرداخت تسهیلات فرزندآوری 33 هزار و 134 میلیارد ریال به خانواده های واجد شرایط این تسهیلات را پرداخت کرده است.
بر این اساس، شعب بانک ملی ایران با احتساب تعداد فقره تسهیلات اعطایی به طور متوسط بیش از 90 فقره وام قرض‌الحسنه فرزندآوری در هر روز طی این مدت پرداخت کرده است.
افزون بر این بانک ملی ایران از ابتدای فروردین تا پایان آبان ماه امسال نیز تعداد 80 هزار و 265 فقره تسهیلات قرض الحسنه فرزندآوری به ارزشی بالغ بر 33 هزار و 223 میلیارد ریال به متقاضیان و خانواده های واجد شرایط پرداخت کرده است.
لازم به ذکر است، والدین فرزندان متولد فروردین ماه ١٤٠٠ به بعد حداکثر تا دوسال پس از تاریخ تولد آنها می‌توانند با مراجعه به درگاه اینترنتی ve.cbi.ir و ثبت‌نام در سامانه بانک مرکزی برای دریافت این وام اقدام کنند.
وام قرض‌الحسنه فرزندآوری با نرخ حداکثر کارمزد ٤ درصد به صورت سالیانه صرفاً برای فرزندان متولد شده در داخل ایران و تنها یکبار به ازای هر فرزند بدون الزام به سپرده‌گذاری پرداخت می‌شود.
این وام دارای شش ماه دوره تنفس برای شروع اقساط است و برای فرزند اول ٢٠٠ میلیون ریال با بازپرداخت ٣٦ ماهه، فرزند دوم ٤٠٠ میلیون ریال ٤٨ ماهه، فرزند سوم ٦٠٠ میلیون ریال ٦٠ ماهه، فرزند چهارم ٨٠٠ میلیون ریال ٧٢ ماهه و فرزند پنجم به بعد یک میلیارد ریال ٨٤ ماهه در نظر گرفته شده که بر اساس اعتبارسنجی به والدین پرداخت خواهد شد.telegramestenadnews

نظر دادن

1990862 531 27181

instagram estenad

telegram estenad

فرم جذب خبرنگار استنادنیوز

 

آخرین اخبار