قرارداد  سازمان اوقاف با 35 شرکت دانش بنیان\

قرارداد  سازمان اوقاف با 35 شرکت دانش بنیان

  • کد خبر: 2111102716
  • چاپ
  • انتشار: 15 آبان 1401 - 15:19

رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه کشور با اعلام اینکه وقف می‌تواند به بهینه‌سازی زندگی ایرانی‌ها کمک کند، گفت: ما صندوق حمایت از دانش‌‎بنیان‌ها را شکل دادیم و ساختمان‌های متعددی را در اختیار آن‌ها قرار دادیم و همچنین با بیش از ۳۵ شرکت دانش‌بنیان قرارداد مشارکت داریم.


به گزارش روز یک شنبه استناد نیوز و به نقل از روابط عمومی سازمان اوقاف، حجت‌الاسلام والمسلمین سیدمهدی خاموشی در همایش شصتمین سال جایزه البرز افزود: افتخار می‌کنم در محضر شما آینده‌سازان ایران اسلامی هستم؛ من با دانش‌آموزان زیادی کار کرده‌ام و هر موقع مجموعه دانش‌آموزی را می‌بینم، دوست دارم تا هرچه می‌دانم و دریافت کرده‌ام را در قالب یک روایت بگویم.
وی با اشاره به روایتی از امام موسی کاظم (ع) (یا هِشامُ، إنَّ العَقلَ مَعَ العِلمِ...)، افزود: شما باید عالمانی با قدرت تفکر بالا و تحلیل مناسب باشید؛ اگر با این ذهنیت پیش بروید، می‌توانید دنیا را متحول کنید؛ شما می‌توانید با تفکر و تعقل در معادلات جهانی تاثیرگذار باشید.
رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه با اشاره به خدمات موقوفه علمی ربع رشیدی با قدمت بیش از ۷۰۰ سال، به دانش‌آموزان گفت: با تفکر و تعقل عمیق درس بخوانید؛ به همه در اینجا می‌گویم با قوت کار علمی را پیش ببرید و سازمان اوقاف و امور خیریه را یک سازمان پشتیبان بدانید.
حجت‌الاسلام والمسلمین خاموشی با اشاره به فعالیت‌های این سازمان در عرصه‌های مختلف از جمله تولید انرژی‌های پاک و تولید و ارزانسازی تجهیزات پزشکی، ادامه داد: وقف می‌تواند به بهینه‌سازی زندگی ایرانی‌ها کمک کند؛ ما صندوق حمایت از دانش‌‎بنیان‌ها را شکل دادیم و ساختمان‌های متعددی را در اختیار آن‌ها قرار دادیم و همچنین با بیش از ۳۵ شرکت دانش‌بنیان قرارداد مشارکت داریم.
وی تصریح کرد: رشد و بالندگی کشور به لبه‌های خوبی رسیده و دشمن بهترین کاری که می‌بیند، این است که از درون ما را تهدید می‌کند و ما با تفکر صحیح این مرحله را پشت سر می‌گذاریم؛ مردم ما فهیم هستند؛ ما باید عزت و اقتدار ملی را با علم‌آموزی و تفکر صحیح پیش ببریم و شما دانش‌آموزان شکل‌دهنده آینده هستید.telegramestenadnews

نظر دادن

1990862 531 27181

instagram estenad

telegram estenad

فرم جذب خبرنگار استنادنیوز

 

آخرین اخبار