تداوم بارندگی ها در اغلب مناطق کشور\

تداوم بارندگی ها در اغلب مناطق کشور

  • کد خبر: 2111102691
  • چاپ
  • انتشار: 11 آبان 1401 - 10:52

کارشناس سازمان هواشناسی کشور از بارش برف در ارتفاعات البرز و زاگرس مرکزی خبر داد و گفت: بارش‌ها در اغلب مناطق کشور طی امروز و فردا ادامه دارد.

به گزارش استناد نیوز و به نقل از پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، کبری رفیعی در خصوص آخرین وضعیت جوی کشور، اظهار کرد: امروز (چهارشنبه) در استان‌های خوزستان، لرستان، چهارمحال و بختیاری، کهگیلویه و بویراحمد، جنوب ایلام، اصفهان و شمال بوشهر رگبار باران، رعدوبرق و وزش باد شدید رخ خواهد داد.

وی افزود: در برخی از نقاط سواحل دریای خزر از جمله گیلان، مازندران، شمال خراسان جنوبی، خراسان رضوی و استان‌های مرکزی، قم و سمنان نیز بارش باران و رعدوبرق پیش‌بینی شده است.

کارشناس سازمان هواشناسی گفت: بارش‌ها فردا (پنجشنبه) در چهارمحال و بختیاری، کهگیلویه و بویراحمد، غرب فارس، استان اصفهان، کرمان، خوزستان و بوشهر همراه با رگبار و رعدوبرق پیش‌بینی شده است؛ همچنین استان‌های خراسان رضوی و خراسان جنوبی، شمال شرق سمنان و شرق استان تهران نیز بارش باران و گاهی رعدوبرق را تجربه خواهند کرد.

رفیعی با اشاره به بارش‌های دامنه‌های زاگرس از احتمال بارش تگرگ خبر داد و ادامه داد: در ارتفاعات البرز و زاگرس مرکزی احتمال بارش برف وجود دارد.

وی بیان کرد: امروز و فردا در مناطقی از غرب، جنوب غرب، مرکز و شرق کشور وزش باد شدید و خیزش گردوخاک را خواهیم داشت و روز جمعه جنوب شرق، شرق و جنوب کشور این شرایط را تجربه می‌کنند.

کارشناس سازمان هواشناسی آب‌های دریای خزر و مناطق شمالی خلیج فارس را طی امروز و فردا مواج و متلاطم اعلام کرد.

رفیعی، آسمان تهران را امروز قسمتی ابری و گاهی نیمه ابری پیش‌بینی کرد و گفت: در پایتخت گاهی وزش باد را نیز خواهیم داشت. بیشینه دما در تهران به ۲۲ درجه بالای صفر می‌رسد و کمینه دما نیز به ۱۳ درجه بالای صفر و فردا حدوداً به ۱۴ درجه خواهد رسید.telegramestenadnews

نظر دادن

1990862 531 27181

instagram estenad

telegram estenad

فرم جذب خبرنگار استنادنیوز

 

آخرین اخبار