مردم و جوانان ما فریب خوردند\
  • رئیس شورای شهر تهران؛

مردم و جوانان ما فریب خوردند

  • کد خبر: 2111102657
  • چاپ
  • انتشار: 08 آبان 1401 - 11:06

رئیس شورای شهر تهران گفت:ما کوتاهی و قصور کرده ایم و جوانان ما فریب خورده‌اند و اگر جهاد تببین داشتیم این اتفاقات رخ نمی‌داد.

به گزارش استناد نیوز و به نقل از مهر ، مهدی چمران رئیس شورای شهر تهران در صد و یکمین جلسه شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به جلسات هم اندیشی شورای شهر تهران با شهردار تهران گفت: در موضوعات مختلف شهردار تهران را به جلسات هم اندیشی دعوت کرده‌ایم و قرار نبود این حضور همیشگی و دائمی باشد بلکه براساس نیاز و پرسش اعضا از ایشان برای حضور در جلسات هم اندیشی دعوت می‌شود.

وی گفت: این روزها اتفاقاتی رخ داد و شهادت شهدای حرم شاهچراغ را به تمام مردم تسلیت می‌گویم.

وی ادامه داد: در آمل شهدایی به گلوله بسته شدن همچنین در شهرهای دیگر نیز بسیجیانی به شهادت رسیدند و به ویژه آرتین عزیز که خانواده خود را از دست داد.

چمران بیان کرد: شهادت کودکان در کنار حرم شاهچراغ چه چیز را ثابت می‌کند؟ آیا اینکه یک نفر با اسلحه وارد مکانی شود و مردم را به گلوله ببند رشادت است؟.

رئیس شورای شهر تهران تصریح کرد: به تاسی از مقام معظم رهبری همه را دعوت می‌کنم تا ید واحده باشند و اگر واحد نباشیم برما می‌تازند جان بولتن خودش اعلام کرده که منفعت آمریکا ایجاد اختلاف در ایران است و انگلیسی‌ها نیز سال‌ها از این حربه استفاده کردند و کسانی که در جامعه ما تفرقه می‌اندازند بدانند که ایجاد کننده چه تفرقه‌هایی هستند.

وی با بیان اینکه می‌خواهیم جلوی آشوب‌ها و نفوذها گرفته شود گفت: چطور است که سالیان است که افراد نفوذ کرده‌اند؟ دشمنان ما با صرف وقت و یارگیری از داخل و خارج طرح خائنانه خود را آشکارا در ایران آغاز کردند.

چمران ادامه داد: در سوریه مشاهده کردیم که اعتراضات منجر به ایجاد داعش شد و دشمنان در سر می‌پرورانند که ایران نیز مانند سوریه کنند اما ما کشوری بیدار با تمدن ۹ هزار ساله هستیم.

رئیس شورای شهر تهران گفت: ما کوتاهی و قصور کرده‌ایم و جوانان ما فریب خورده‌اند و اگر جهاد تبیین داشتیم این اتفاقات رخ نمی‌دهد ما پیش می‌رویم و کشور خود را به لطف الهی می‌سازیم و آرامششان را می‌گیریم اگر بخواهند آرامش ما را بگیرند.

وی بیان کرد: بعد از فتنه ۸۸ راهپیمایی ۹ دی برگزار شد و در روزهای اخیر نیز شاهد راهپیمایی‌ها بودیم و قدر این مردم را باید بدانیم و کمر همت برای خدمت به این مردم ببندیم.telegramestenadnews

نظر دادن

1990862 531 27181

instagram estenad

telegram estenad

فرم جذب خبرنگار استنادنیوز

 

آخرین اخبار