امیدوارم نتیجه خوبی برابر فولاد خوزستان کسب کنیم\
  • سرمربی تیم نساجی مازندران؛

امیدوارم نتیجه خوبی برابر فولاد خوزستان کسب کنیم

  • کد خبر: 2111102613
  • چاپ
  • انتشار: 27 مهر 1401 - 17:30

سرمربی تیم نساجی مازندران با اشاره به اینکه بازیکنان ما متعهدانه کار می کنند و در اختیار تیم هستند، گفت: امیدوارم بازیکنان ما  فردا مقابل تیم فولاد خوزستان بتوانند تاکتیک های مدنظر را در زمین بازی پیاده کنند تا بتوانیم نتیجه خوبی را کسب کنیم.

خبرنگار: سها سوهانیان

به گزارش استناد نیوز، حمید مطهری روز چهارشنبه در نشست خبری پیش از این تیم مقابل فولاد خوزستان، افزود: در بازی فردا مقابل تیم فولاد خوزستان بازی فوق العاده فیزیکی و تاکتیکی خواهیم داشت.

وی با اعلام اینکه تیم فولاد خوزستان ساختار مناسبی دارد و به معنای واقعی یک باشگاه است و تیم با برنامه ای است، گفت: تیم حریف را  به خوبی آنالیز کرده ایم.

سرمربی تیم نساجی مازندران با بیان اینکه تیم نساجی هم تیم بزرگی است ، افزود: فوتبال ایران این تیم را خوب شناخت و این نشان می دهد که امروز در مسیر درستی قرار داریم.

مطهری با اعلام اینکه بازیکنان تیم نساجی قدم اول را برداشتند و باید قدم های محکم تری را برداریم، گفت: بچه های ما به معنای واقعی یک تیم هستند و همیشه گفته ام که کار تیمی در نساجی مازندران، حرف اول را می زند.

سرمربی تیم نساجی مازندران در پایان با اشاره به اینکه بازیکنان ما متعهدانه کار می کنند و در اختیار تیم هستند، گفت: امیدوارم بازیکنان ما در بازی مقابل تیم حریف بتوانند تاکتیک های مد نظر را در زمین پیاده کنند و بتوانیم نتیجه خوبی را کسب کنیم.

در هفته دهم رقابت های لیگ برتر فوتبال ایران دو تیم نساجی مازندران و فولاد خوزستان فردا پنجشنبه از ساعت 15 در ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر به مصاف هم می روند.telegramestenadnews

نظر دادن

dba

instagram estenad

telegram estenad

فرم جذب خبرنگار استنادنیوز

 

آخرین اخبار