18 کیلومتر شبکه برای تامین برق چاه های همدان احداث شد\

18 کیلومتر شبکه برای تامین برق چاه های همدان احداث شد

  • کد خبر: 2111102545
  • چاپ
  • انتشار: 11 مهر 1401 - 16:31

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان همدان با اشاره به تأمین برق 33 حلقه چاه و سه ایستگاه پمپاژ گفت: در این راستا ۱۸ کیلومتر شبکه ۲۰ کیلوولت احداث و 28 دستگاه ترانسفورماتور نصب شد.


به گزارش روزدوشنبه استناد نیوز و به نقل از روابط عمومی، علی سهرابی بیدار در مراسم گرامیداشت هفته دفاع مقدس و تجلیل از کارکنان ایثارگر و خانواده شهدای شرکت توزیع برق استان همدان با تأکید بر زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا اظهار کرد: هدف از برگزاری این مراسم‌ها برای یادآوری این است که بدانیم چه عزیزانی با از خودگذشتگی و فداکاری، امنیت امروز کشور را تامین کرده‌اند.
وی با اشاره به اقدامات انجام شده برای برقرسانی به چاه‌های آب استان و رفع مشکل آب همدان گفت: در حوزه آبرسانی به شهر همدان کارکنان این شرکت با تلاشی جهادی نسبت به تأمین برق مورد نیاز چاه‌های آب کشاورزی برای ورود آنها به شبکه آب استان اقدام کردند.
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان همدان با اشاره به تأمین برق 33 حلقه چاه و سه ایستگاه پمپاژ افزود: در این راستا ۱۸ کیلومتر شبکه ۲۰ کیلوولت احداث و 28 دستگاه ترانسفورماتور نصب شد.
وی عنوان کرد: همچنین برای برق‌رسانی به ایستگاه شماره سه پروژه آبرسانی بلند مدت به همدان نیز 23 کیلومتر از شبکه برق این مسیر نیاز به اصلاح دارد که طی عملیات جهادی با حضور ۴۰ گروه عملیاتی مهر ماه اجرا می‌شود.
سهرابی‌بیدار گفت: برای انجام این عملیات بزرگ در حالت عادی نیاز به ۱۵ روز کار است که با اجرای این مانور بزرگ و حضور اکیپ‌های عملیاتی از سراسر استان طی 6 ساعت انجام می‌شود.
وی با بیان اینکه امسال با مدیریت پیک بار تابستان مشترکان خانگی استان، تابستان را بدون خاموشی سپری کردند، ادامه داد: برای رسیدن به این هدف، برنامه‌های مدیریت پیک بار با همت وزارت نیرو و شرکت توانیر و با مشارکت مردم به خوبی اجرایی شد تا مراکز مشترکین خانگی ما خاموشی نداشته باشند.
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان همدان با اشاره به اقدامات فرهنگی اجرا شده اظهار کرد: در ایام اربعین حسینی نیز نیروهای این شرکت برای خدمت‌سانی به زائران حسینی به مرز مهران و خسروی اعزام شدند.
وی ادامه داد: همچنین برای خدمت‌رسانی بهتر عملیات برق‌رسانی به موکب‌های مسیر پیاده‌روی زائران اربعین حسینی به خوبی انجام شد و روزانه ارسال یخ به مناطق مرزی در دستور کار قرار گرفت.
سهرابی‌بیدار با اشاره به اجرای طرح تبدیل وضعیت ایثارگران عنوان کرد: با استفاده از این فرصت قانونی 169 نفر از همکاران تبدیل وضعیت شدند و در حال حاضر 329 نفر از کارکنان و بازنشستگان شرکت از خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران هستند.
وی با گرامیداشت هفته دفاع مقدس، افزود: ایثارگران با اخلاص برای حمایت و حراست از مردم عزیز کشورمان از خودگذشتگی کردند که امیدوارم ما هم ادامه دهنده راه شهدا و از جان‌گذشتگی رزمندگان در طول هشت سال دفاع مقدس باشیم.telegramestenadnews

نظر دادن

1990862 531 27181

instagram estenad

telegram estenad

فرم جذب خبرنگار استنادنیوز

 

آخرین اخبار