طرد شدن ۲۱۵ نفر از اتباع بیگانه غیر مجاز در قشم\

طرد شدن ۲۱۵ نفر از اتباع بیگانه غیر مجاز در قشم

  • کد خبر: 2111102487
  • چاپ
  • انتشار: 29 شهریور 1401 - 13:22

سرپرست انتظامی شهرستان قشم از شناسایی، دستگیری و طرد ۲۱۵ نفر از اتباع بیگانه غیر مجاز از این شهرستان خبر داد.

به گزارش استناد نیوز و به نقل از ایرنا ، سرهنگ عبدالرحیم دهقان روز سه شنبه با بیان این مطلب، اظهار داشت: ماموران انتظامی شهرستان قشم با تلاش بی وفقه و شبانه روزی خود ضمن صیانت از امنیت پایدار در این شهرستان موفق به شناسایی و طرد این تعداد از اتباع خارجی غیر مجاز  شدند.

وی ادامه داد: طرح جمع آوری اتباع خارجی غیر مجاز  در این شهرستان با دستور قطعی دادستان عمومی و انقلاب شهرستان قشم مبنی بر شناسایی، دستگیری و اخراج اتباع بیگانه غیر مجاز با همراهی و هماهنگی با مرجع قضایی و فرمانداری در سطح شهرستان و جزیره قشم در دستور کار پلیس قرار گرفته و همچنان ادامه دارد.

سرپرست انتظامی شهرستان قشم اضافه کرد: اتباع غیر مجاز در جزیره قشم میهمانانی نا خوانده هستند که باید بدون اغماض ساماندهی و مهاجرین غیر مجاز و مشکل ساز آنان با قید فوریت طرد شوند.

امید مهدوی مجد دادستان عمومی و انقلاب شهرستان قشم روز جمعه بیست و پنجم شهریور ۱۴۰۱ دستور شناسایی، دستگیری و اخراج اتباع بیگانه غیر مجاز در سطح جزیره قشم را صادر کرده بود.

وی از قشموندان خواسته بود که هرگونه اطلاعات و اخبار در خصوص قاچاق، اقامت و اشتغال اتباع خارجی غیر مجاز را اطلاع دهند.telegramestenadnews

نظر دادن

1990862 531 27181

instagram estenad

telegram estenad

فرم جذب خبرنگار استنادنیوز

 

آخرین اخبار