بیش از ۲۹ هزار میلیارد تومان تسهیلات به متقاضیان مسکن ملی پرداخت شد \

بیش از ۲۹ هزار میلیارد تومان تسهیلات به متقاضیان مسکن ملی پرداخت شد

  • کد خبر: 2111102449
  • چاپ
  • انتشار: 21 شهریور 1401 - 09:56

مدیرعامل بانک مسکن با اعلام اینکه ۶۴۲ هزار و ۶۹۹ نفر متقاضی طرح نهضت ملی مسکن نزد بانک مسکن افتتاح حساب کردند مبلغ واریز شده به حساب سازندگان را از محل آورده متقاضیان و تسهیلات ۲۹ هزار و ۹۵ میلیاردتومان برشمرد.

به گزارش استناد نیوز و به نقل از پایگاه خبری بانک مسکن-هیبنا به نقل از وزارت راه و شهرسازی، محمود شایان مدیرعامل بانک مسکن روند افتتاح حساب، واریز وجه و پرداخت تسهیلات به سازندگان طرح نهضت ملی مسکن را اعلام کرد و گفت: آمارها حاکی است که ۶۴۲ هزار و ۶۹۹ نفر متقاضی پذیرفته شده نهضت ملی مسکن نزد بانک مسکن افتتاح حساب کردند.

مدیرعامل بانک مسکن میزان واریزی متقاضیان به حساب خود نزد بانک برای اجرای طرح نهضت ملی مسکن را در مجموع ۲۲ هزار میلیاردتومان عنوان کرد.

شایان توضیح داد: مبلغ کل واریزی به حساب سازندگان از محل آورده متقاضیان و محل تسهیلات ۲۹ هزار و ۹۵ میلیاردتومان است که از این میزان، ۱۱ هزار و ۵۴۵ میلیاردتومان از محل آورده متقاضیان و ۱۷ هزار و ۵۵۰ میلیارد تومان از محل تسهیلات به حساب سازندگان واریز شده است.

وی اعلام کرد: تاکنون ۳۳۹ هزار و ۸۹۱ واحد برای دریافت تسهیلات به بانک مسکن معرفی شده است که بانک تاکنون با ۱۴۳ هزار و ۹۰۸ واحد به مبلغ ۴۸ هزار و ۸۳۲ میلیاردتومان قرارداد منعقد کرده است.telegramestenadnews

نظر دادن

1990862 531 27181

instagram estenad

telegram estenad

فرم جذب خبرنگار استنادنیوز

 

آخرین اخبار