بیمه ایران بیش از 14 هزار میلیارد تومان حق بیمه پرداخت کرده است\

بیمه ایران بیش از 14 هزار میلیارد تومان حق بیمه پرداخت کرده است

  • کد خبر: 2111102435
  • چاپ
  • انتشار: 07 شهریور 1401 - 19:26

مدیر عامل شرکت سهامی بیمه ایران، گفت: در ۵ ماه نخست امسال بیش از ۱۴ هزار میلیارد تومان از سوی بیمه ایران پرداخت شده است.

 

خبرنگار: مونا معینی

به گزارش استناد نیوز، حسن شریفی روز دوشنبه در آئین افتتاح از ساختمان شرکت بیمه ایران در قائمشهر با بیان اینکه بیمه ایران بعنوان تنها شرکت صنعت بیمه در کشور خدمات ویژه ای در حوزه پرداخت خسارت و خدمات رسانی مردم فعالیت دارد، گفت: در سال گذشته بیش از ۳۵ هزار میلیارد تومان با کمک همکاران شبکه نمایندگی و ۲۰۵ شعبه بیمه ایران در سراسر کشور حق بیمه پرداخت شده است .

وی با اعلام اینکه در ۵ ماه نخست امسال بیش از ۱۴ هزار میلیارد تومان از سوی بیمه ایران پرداخت شده است، افزود: بمنظور تسهیل در هزینه خسارت تصادف حدود سه ماه از راه اندازی این سامانه در بیمه ایران می گذرد که مردم بصورت آنلاین با موبایل و کامپیوتر خسارت پرداخت می شود و دیگر به حضور فیزیکی افراد در شعبات بیمه ایران نیست.

مدیر عامل شرکت سهامی بیمه ایران گفت: با کاهش مدت زمان حضور مردم در نمایندگی و شعب بیمه، علاوه بر تسریع در کارها، در وقت و زمان شهروندان نیز صرفه جویی می شود.

ساختمان بیمه ایران در فضایی به مساحت یکهزار و 500 متر مربع و هزینه 8 میلیارد تومان در قائمشهر به بهره برداری رسید.telegramestenadnews

نظر دادن

1990862 531 27181

instagram estenad

telegram estenad

فرم جذب خبرنگار استنادنیوز

 

آخرین اخبار