آزادراه مشهد_ باغچه فردا صبح به دلیل انفجار مسدود می شود\

آزادراه مشهد_ باغچه فردا صبح به دلیل انفجار مسدود می شود

  • کد خبر: 2111102381
  • چاپ
  • انتشار: 24 مرداد 1401 - 09:23

مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان رضوی گفت:آزاد راه مشهد-باغچه(ملک آباد) فردا سه شنبه ۲۵ مرداد ماه از ساعت پنج تا هفت صبح به دلیل انجام عملیات انفجار در حاشیه جاده برای تخریب یک تپه سنگی مسدود می شود.

به گزارش استناد نیوز و به نقل از ایرنا  ، ابراهیم نصری روز دوشنبه با بیان این مطلب، افزود:لازم است که این تپه سنگی برای ساخت یک مجتمع خدمات رفاهی بین راهی در محدوده کیلومتر ۲۴ آزادراه مشهد-باغچه با عملیات انفجار تخریب شود و از آنجا که این تخریب همراه با ورود مصالح به سطح جاده همراه است برای تامین ایمنی رانندگان و مسافران این مسیر به مدت ۲ ساعت مسدود می شود.

وی ادامه داد: مسیر قدیم مشهد-باغچه به عنوان جاده جایگزین برای تردد خودروها طی فردا صبح در نظر گرفته شده است اما با توجه به این که عرض این جاده قدیمی کم است لازم است رانندگان با احتیاط در این مسیر جایگزین تردد کنند.

مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان رضوی گفت: تردد خودروهای سواری از ساعت ۶ و ۳۰ دقیقه صبح به بعد در مسیر آزادراه مشهد -باغچه افزایش می یابد از این رو به رانندگان توصیه می شود فردا سفرهای صبحگاهی در مسیر مشهد به باغچه را به ساعات بعد از هفت صبح موکول کنند.telegramestenadnews

نظر دادن

1990862 531 27181

instagram estenad

telegram estenad

فرم جذب خبرنگار استنادنیوز

 

آخرین اخبار