بانک رفاه برای تامین مالی واحدهای تولیدی فعال در صنعت مس اعلام آمادگی کرد\

بانک رفاه برای تامین مالی واحدهای تولیدی فعال در صنعت مس اعلام آمادگی کرد

  • کد خبر: 2111102376
  • چاپ
  • انتشار: 23 مرداد 1401 - 13:34

مدیرعامل بانک رفاه کارگران گفت: صنعت مس از جمله صنایع استراتژیک کشور به شمار می‌رود و آمادگی داریم به سهم خود از اقدامات توسعه‌ای در این صنعت حمایت کنیم.

به گزارش استناد نیوز و به نقل از روابط عمومی بانک رفاه کارگران، دکتر اسماعیل للـه‌گانی با بیان این مطلب در نشست مشترک با دکتر رستمی مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران که در محل این شرکت برگزار شد، افزود: صنعت مس کشور از ظرفیت‌های ارزشمندی در بخش معدنی برخوردار است که متاسفانه تاکنون کمتر مورد بهره‌برداری قرار گرفته است. بانک رفاه کارگران آمادگی دارد تا در راستای این مهم از واحدهای تولیدی فعال حمایت کند. 

وی با بیان اینکه، صنعت مس از جمله صنایع با آلایندگی پایین و آینده‌دار کشور به شمار می‌رود، گفت: بخشی از عقب‌ماندگی کشور در بخش تولید مس به کمبود سرمایه‌گذار مناسب برمی‌گردد که بانک رفاه کارگران می‌تواند در این زمینه شریک استراتژیک شرکت ملی صنایع مس ایران باشد.

دکتر للـه‌گانی به ضرورت بهره‌برداری از ظرفیت‌های دانش‌بنیان در صنعت مس کشور اشاره کرد و گفت: در راستای تحقق اهداف شعار سال "تولید؛ دانش‌بنیان، اشتغال‌آفرین"، می‌توانیم این صنعت را در مسیر توسعه فناوری‌های نو یاری کنیم.

وی با بیان اینکه، بانک رفاه کارگران در موضوعات مختلف می‌تواند همیار شرکت ملی صنایع مس ایران در مسیر توسعه باشد، خاطرنشان ساخت: ارائه خدمات ارزی ازجمله این موارد است؛ صرافی بانک رفاه به عنوان صرافی برتر نظام بانکی می‌تواند در این زمینه نقش محوری ایفا کند.

مدیرعامل بانک رفاه کارگران افزود: ارائه تعهدات ضمانت‌نامه‌ای، انتشار اوراق گواهی، ارائه خدمات دیجیتال، اعطای خدمات اعتباری و.... از جمله حمایت‌هایی هستند که بانک رفاه می‌تواند به واحدهای تولیدی فعال در صنعت مس کشور ارائه کند.

دکتر للـه‌گانی در پایان به اوراق گام اشاره کرد و گفت: این اوراق با هدف رفع موانع پولی، رونق تولید، هدایت منابع مالی به سمت فعالیت‌های مولد اقتصادی و تامین سرمایه‌درگردش سالم و پایدار و در راستای تامین مالی واحدهای تولیدی، منتشر می‌شود.telegramestenadnews

نظر دادن

1990862 531 27181

instagram estenad

telegram estenad

فرم جذب خبرنگار استنادنیوز

 

آخرین اخبار