پیام تسلیت مدیر عامل بانک رفاه به مناسبت سالگرد ارتحال امام خیمنی (ره)\

پیام تسلیت مدیر عامل بانک رفاه به مناسبت سالگرد ارتحال امام خیمنی (ره)

  • کد خبر: 2111102224
  • چاپ
  • انتشار: 12 خرداد 1401 - 22:25

دکتر اسماعیل للـه‌گانی، مدیرعامل بانک رفاه کارگران در پیامی فرا رسیدن سالگرد رحلت رهبر کبیر انقلاب اسلامی ایران، حضرت امام خمینی (ره) و پانزدهم خرداد را تسلیت گفت.


به گزارش روابط عمومی بانک رفاه کارگران، متن پیام به این شرح است :
چهارده خرداد ماه یاد آور دردی جانگداز و مصیبتی بزرگ است که روح و جان ملت ایران را متأثر کرد. ملتی که در سوگ امام و مقتدای خود نشستند و با قلب های اندوهگین و چشمانی گریان آن روح بزرگ و متعالی را به خانه ابدیش بدرقه کردند.
سخن از بزرگ مردی است که با افکار و اندیشه اش بر قلب های ایرانیان نفوذ کرد و با قدرت بی نظیر رهبری و تدبیر حکیمانه اش، بزرگ ترین انقلاب قرن را رقم زد. انقلابی که خارج از تمام تحلیل و تفسیر های مفسران بود و حیرت و تحسین جهانیان را برانگیخت. انقلابی که برای همیشه با نام خمینی کبیر پیوند خورده است و نام و یادش هرگز فراموش نخواهد شد.
همچنین، پانزده خرداد نیز اگر چه مصیبتی بزرگ بود و جمعی از مردان و زنان غیور کشور به شهادت رسیدند، اما مبدأ نهضت اسلامی ایران و نقطه عطفی در تاریخ جنبش ایران اسلامی است که خون های به ثمر رسیده از آن واقعه و حوادث پس از آن، انقلاب شکوهمند اسلامی را رقم زد.
ضمن تسلیت سالروز این مصیبت بزرگ، نام و یاد شهدا و امام شهدا را گرامی می داریم و متعهدیم تا رسیدن به اهداف متعالی انقلاب اسلامی، در مسیر پر افتخاری که آن بزرگواران ترسیم کردند، گام برداریم.telegramestenadnews

نظر دادن

1990862 531 27181

instagram estenad

telegram estenad

فرم جذب خبرنگار استنادنیوز

 

آخرین اخبار