فوت و مصدومیت 6 نفر در تصادف جاده بابل\

فوت و مصدومیت 6 نفر در تصادف جاده بابل

  • کد خبر: 2111102147
  • چاپ
  • انتشار: 28 ارديبهشت 1401 - 15:48

برخورد پراید و سمند در جاده سپاه دانش بابل موجب مرگ ۲ نفر و مصدومیت ۴ نفر شد.


به گزارش استناد نیوز، بر اساس اعلام روابط عمومی اورژانس بابل در ساعت ۹:۳۶ دقیقه صبح امروز چهارشنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۱ طی گزارشی به مرکز دیسپچ سازمان اورژانس بابل، مبنی بر تصادف پراید و سمند در محور بابل به آمل، جاده سپاه دانش سه راه پیچا کلا به سمت کلنگا اعلام شد.
پس از دریافت این گزارش بلافاصله مرکز دیسپچ اورژانس بابل ۵ اکیپ از تکنسین‌های پیچاکلا، امین آباد، هلال احمر امین آباد و میربازار و احمدچاله پی را به محل حادثه اعزام کرد. تکنسین‌های اورژانس در کمترین زمان ممکن در محل حادثه حاضر شدند.
در این حادثه متاسفانه ۲ زن ۷ و ۳۵ ساله به علت شدت دچار جراحات و خونریزی فاقد علایم حیاتی بودند و تکنسین اورژانس با اقدامات درمانی از جمله cpr انجام دادند. متاسفانه ثمری نداشت. با این به بیمارستان شهید بهشتی بابل منتقل کردند متاسفانه تلاش‌های کار درمانی هم ثمری نداشت و آنها جان باختند.
همچنین حال زن ۳۵ ساله وخیم می‌باشد و در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان بستری است .
این حادثه ۳ مصدوم دیگر هم داشت؛ که یک مرد ۱۹ ساله و دو زن ۵۷ و ۳۵ ساله دچار آسیب دیدگی مولتی تروما و هدتروما شدند که تکنسین‌های اورژانس پس از اقدامات درمانی مصدومان حادثه را به بیمارستان شهید بهشتی بابل منتقل کردند.telegramestenadnews

نظر دادن

1990862 531 27181

instagram estenad

telegram estenad

فرم جذب خبرنگار استنادنیوز

 

آخرین اخبار