تمدید مهلت ثبت‌نام در آزمون استخدامی بانک رفاه کارگران تا 9 اردیبهشت ماه\

تمدید مهلت ثبت‌نام در آزمون استخدامی بانک رفاه کارگران تا 9 اردیبهشت ماه

  • کد خبر: 2111101976
  • چاپ
  • انتشار: 06 ارديبهشت 1401 - 09:56

مهلت ثبت‌نام در آزمون دعوت به همکاری بانک رفاه کارگران تمدید شد.


به گزارش استناد نیوز و به نقل از روابط عمومی بانک رفاه کارگران، مهلت ثبت‌نام در آزمون دعوت به همکاری بانک رفاه کارگران تا پایان روز جمعه 9 اردیبهشت ماه سال جاری تمدید شد.
بر اساس این گزارش، متقاضیان واجد شرایط می‌توانند با مراجعه به سایت بانک رفاه کارگران به نشانی اینترنتی www.refah-bank.ir نسبت به تکمیل اطلاعات خواسته شده در سامانه(با عنوان تمدید مهلت ثبت نام دعوت به همکاری بانک رفاه کارگران) اقدام کنند.
لازم به ذکر است، بانک رفاه کارگران به منظور تامین نیروی انسانی مورد نیاز خود از میان افراد واجد شرایط در مقاطع تحصیلی کارشناسی و کارشناسی ارشد و در رشته های مورد نیاز برای مشاغل بانکدار به منظور اشتغال در واحدهای بانک در سراسر کشور، دعوت به همکاری می‌کند.
گفتنی است، متقاضیان واجد شرایط، پس از کسب موفقیت در آزمون کتبی و اعلام پذیرفته شدگان چند برابر ظرفیت، با انجام مصاحبه های تخصصی، رفتاری و روانشناختی، تأیید صلاحیت های عمومی توسط گزینش، احراز توانایی ها و سلامت جسمی و روحی و سایر مراحل اداری، در چارچوب قوانین و مقررات جاری به صورت قراردادی(مزایای بیمه درمانی و بازنشستگی تامین اجتماعی)، دعوت به همکاری می‌شوند.
بدیهی است پس از تکمیل تمامی مراحل، نفرات برتر حائز شرایط با لحاظ تعداد مورد نیاز شناسائی و دعوت به همکاری خواهند شد.
شایان ذکر است کارت شرکت در آزمون برای مشاهده و چاپ روز دوشنبه 19 اردیبهشت بر روی سایت ثبت‌نام قرار خواهد گرفت و زمان برگزاری آزمون کتبی نیز روزهای پنج شنبه و جمعه(22 و 23) اردیبهشت ماه خواهد بود.telegramestenadnews

نظر دادن

1990862 531 27181

instagram estenad

telegram estenad

فرم جذب خبرنگار استنادنیوز

 

آخرین اخبار