407 واحد صنفی در پایتخت پلمب و اخطاریه دریافت کردند\

407 واحد صنفی در پایتخت پلمب و اخطاریه دریافت کردند

  • کد خبر: 2111101881
  • چاپ
  • انتشار: 27 فروردين 1401 - 11:08

رئیس پلیس تهران از اجرای طرح ویژه برخورد با واحدهای صنفی متخلف خبر داد و گفت: ۴۰۷ واحد صنفی که به طور غیر مجاز اقدام به ارائه مواد غذایی گرم کرده بودند پلمب و یا اخطاریه داده شد.


به گزارش استناد نیوز، سردار حسین رحیمی با تبریک ولادت با سعادت امام حسن مجتبی کریم اهل بیت (ع) و گرامیداشت روز اکرام و اینکه همه باید حرمت ماه مبارک رمضان را رعایت کنیم، گفت: طی ۴۸ ساعت گذشته پلیس نظارت بر اماکن عمومی تهران بزرگ طرح ویژه برخورد با واحدهای صنفی متخلف را اجرا کرد. این طرح با بکارگیری ۱۹۴ تیم از مجموعه پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ اجرا شده است.
وی با اشاره به اینکه در این طرح بیش از ۱۴ هزار واحد صنفی در سطح پایتخت مورد بازدید قرار گرفته است، افزود: با اجرای این طرح ۴۰۷ واحد صنفی که به طور غیر مجاز اقدام به ارائه مواد غذایی گرم کرده و زمینه روزه خواری و هنجارشکنی را فراهم کرده بودند پلمب و یا اخطاریه داده شد.
وی با بیان اینکه این طرح در راستای مطالبه مردمی بوده است، عنوان داشت: اجرای این طرح تا پایان ماه مبارک رمضان در دستور کار پلیس قرار دارد و امروز پلیس خدمتگزاری به مردم متدین را برای خود افتخار می‌داند و تکریم شهروندان عزیز را در رأس مأموریت‌های خود قرار داده است.
رئیس پلیس پایتخت یادآور شد همانطور که تاکید شد باید از تظاهر به روزه خواری در ملأ عام خودداری شود بیان داشت: همه اغذیه‌فروشی‌ها موظف به رعایت ضوابط ابلاغی هستند از این رو فعالیت واحدهای فروشی در حد فاصله بین سحر تا افطار ممنوع است.
رحیمی گفت: در پایانه‌های مسافربری که محل تردد مسافران است صرفاً ارائه غذا سرد آن هم باید در با رعایت ضوابط ابلاغی و شئونات ماه رمضان ارائه شود.
فرمانده انتظامی تهران بزرگ با اشاره به اینکه همه رده‌های انتظامی و ترافیکی در راستای رعایت شأن و حرمت ماه رمضان و ضوابط ابلاغی خود را انجام خواهند داد گفت: هم باید خود را موظف به رعایت حرمت ماه رمضان بدانند.



telegramestenadnews

نظر دادن

1990862 531 27181

instagram estenad

telegram estenad

فرم جذب خبرنگار استنادنیوز

 

آخرین اخبار