خانواده معظم شهدا پیش قراول حفظ نظام و انقلاب هستند\

خانواده معظم شهدا پیش قراول حفظ نظام و انقلاب هستند

  • کد خبر: 2111101872
  • چاپ
  • انتشار: 26 فروردين 1401 - 20:30

مدیر کل بنیاد شهید استان مازندران   خانواده معظم شهدا راپیش  قراول حفظ نظام و انقلاب بیان کرد.

به گزارش استناد نیوز سعید کهنسال د ر همایش و مجمع فرزندان شهدا در مصلی الغدیر شهرستان جویبار با بیان اینکه خانواده معظم شهدا هیچگاه برای جامعه دغدغه نبودند، افزود: خانواده و فرزندان معظم شهدا همواره دغدغه مند جامعه ایثارگری کشور بوده اند.

وی فرزندان شهدا را جزو افراد صدیق و خالص نظام بیان کردو گفت: در بحث رسیدن به رشد ۸ درصد اقتصادی کشور ۳/۵ درصد آن مربوط به بهره وری و نیروی انسانی بوده است و فرزندان شهدا در این حیث می توانند بسیار موفق و کارآمد عمل کنند.

کهنسال با اشاره به اینکه باید به فرزندان شهید بعنوان بک نگاه فناوری اجتماعی بنگریم ، خاطر نشان کرد: یکی از برنامه های آتی بنیاد شهید استان مازندران ساماندهی مابقی گلزار شهدا در سه سال آینده خواهد بود .

مدیر کل بنیاد شهید مازندران با اعلام اینکه در شورای ترویج فرهنگ ایثار وشهادت و طبق ماده ۷۴ تمامی دستگاه‌های اجرایی می‌بایست یک درصد بودجه خود را به این شورا اختصاص دهند ، تصریح کرد: اگر این بودجه در مازندران از سوی دستگاه  های اجرایی اختصاص یابد مبلغ ۹۰ میلیارد تومان خواهد بود در حالی که این بودجه در کل کشور مبلغ ۱۰۰ میلیارد تومان است .telegramestenadnews

نظر دادن

1990862 531 27181

instagram estenad

telegram estenad

فرم جذب خبرنگار استنادنیوز

 

آخرین اخبار