تاکید بر تعطیلی ادارات سیستان و بلوچستان به دلیل کرونا / وضعیت سیستان اسفناک است\

تاکید بر تعطیلی ادارات سیستان و بلوچستان به دلیل کرونا / وضعیت سیستان اسفناک است

  • کد خبر: 2111101281
  • چاپ
  • انتشار: 13 تیر 1400 - 09:07

بنابر تصمیم ستاد مدیریت و مقابله با ویروس کرونا در سیستان و بلوچستان تمامی ادارات، نهادها و بانک‌های این استان امروز سیزدهم تیرماه با هدف کاهش تردد و پیشگیری از شیوع کرونا تعطیل اعلام شد.

به گزارش استناد نیوز به نقل از روابط عمومی استانداری سیستان و بلوچستان، پیرو تکذیبیه منتشر شده پیرامون فعالیت سازمان‌ها در روز یکشنبه مورخ سیزدهم تیرماه ۱۴۰۰ و براساس تصمیم ستاد ملی کرونا اعلام شد؛ با هدف کاهش تردد و پیشگیری از مراجعه و ازدحام جمعیت؛ فعالیت تمامی ادارات، دستگاه های قضایی، نهادها و بانک‌های استان امروز تعطیل اعلام شد.

لازم به توضیح است؛ فعالیت بیمارستان‌ها، مراکز درمانی، امدادرسانی و شرکت‌های خدمات‌رسان اعم از آتش‌نشانی، اتفاقات آب، برق و گاز و موارد مشابه طبق روال معمول و با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی بیماری کرونا ادامه خواهد داشت.
همچنین آن دسته از سازمان‌ها که بنا به ضرورت می بایست برخی امور اداری خود را انجام دهند، می‌توانند بدون حضور ارباب رجوع و با رعایت دستورالعمل حضور کارکنان در شرایط بیماری کرونا، نسبت به انجام وظایف اداری خود اقدام کنند.

به گفته رییس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی زاهدان؛ تعداد موارد مثبت جدید آزمایشگاهی مبتلا به کرونا در سیستان وبلوچستان طی ۲۴ ساعت گذشته به ۵۹۴ نفر رسید در حالیکه این آمار دیروز یک‌هزار و۱۷۶ نفر بود.

دکتر سیدمحمد هاشمی‌شهری با بیان اینکه شمار مبتلایان به ویروس کرونا در سیستان و بلوچستان تاکنون به ۵۸هزار و ۸۶۰ نفر رسیده اظهارداشت: ۶۷۹بیمار حاد تنفسی در بیمارستان‌های استان تحت درمان قرار دارند.

وی افزود: با فوت ۲۳ مورد جدید شمار فوتی‌های کرونا در سیستان و بلوچستان به یک‌هزار و ۶۴۸ نفر رسید .telegramestenadnews

نظر دادن

1990862 531 27181

instagram estenad

telegram estenad

فرم جذب خبرنگار استنادنیوز

 

آخرین اخبار