چهار رقمی شدن بستری بیماران کرونایی در مازندران / فوت 7 بیمار در 24 ساعت گذشته\

چهار رقمی شدن بستری بیماران کرونایی در مازندران / فوت 7 بیمار در 24 ساعت گذشته

  • کد خبر: 2111101062
  • چاپ
  • انتشار: 17 فروردين 1400 - 15:37

شبانه روز گذشته با ابتلای ۲۲۸ مازندرانی به کرونا شمار بیماران بستری در مراکز درمانی به هزار و ۴۷ تن رسید.


به گزارش استناد نیوز، ۲۲۸ بیمار تازه مبتلا به کرونا ۲۴ ساعت گذشته در بیمارستان‌های زیر مجموعه دانشگاه‌های علوم پزشکی مازندران و بابل بستری شدند.
همچنین در این مدت ۱۷۳بیمار مبتلا به کووید ۱۹ با بهبودی نسبی از بیمارستان‌های زیر مجموعه دانشگاه‌های علوم پزشکی مازندران و بابل مرخص شدند و ۲۰۰ بیمار مبتلا نیز در بخش مراقبت‌های ویژه بستری هستند.
هم اکنون ۱۰۴۷ بیمار مبتلا به کرونا ویروس در مراکز درمانی استان مازندران بستری هستند.
شبانه روز گذشته ۷ هم استانی بر اثر ابتلا به کووید ۱۹ در مراکز درمانی مازندران جان باختند.
ثبت ۷ فوتی کرونایی در مازندران
رییس دانشگاه علوم پزشکی مازندران گفت: ۲۴ ساعت گذشته ۱۷۶بیمار جدید مشکوک به کووید۱۹ در بیمارستان‌های زیر مجموعه دانشگاه علوم پزشکی مازندران، پذیرش و بستری و ۱۴۲نفر ترخیص شدند.
دکتر موسوی افزود: اکنون ۸۳۷ بیمار مبتلا به کووید ۱۹ در بیمارستان‌های زیر مجموعه این دانشگاه بستری هستند.
او با اشاره به جان باختن ۷ نفر در ۲۴ساعت گذشته، گفت: ۱۶۶ بیمار با علائم تنفسی حاد در بخش‌های مراقبت‌های ویژه بیمارستان‌های استان بستری هستند.
دکتر موسوی با بیان اینکه این هفته می‌تواند برای وضعیت ویروس کرونا در مازندران بسیار تعیین کننده باشد، افزود: اگر در این چند روزه محیط را خلوت کرده و در تجمعات به هیچ وجه شرکت نکنیم، می‌توانیم به مهار این ویروس امید داشته باشیم.
افزایش فزاینده بستری‌ها در بابل
رییس دانشگاه علوم پزشکی بابل گفت: ۵۲ بیمار جدید مبتلا به کووید ۱۹ در ۲۴ ساعت گذشته در بیمارستان‌های بابل بستری شدند و ۳۱ بیمار هم با بهبودی نسبی ترخیص شدند.
دکتر سید فرزاد جلالی افزود: در حال حاضر ۲۱۰ بیمار مشکوک به کرونا در بیمارستان‌های بابل بسترى و ۳۴ نفر هم با حال بد در بخش مراقبت‌های ویژه هستند.
رییس دانشگاه علوم پزشکی بابل با اشاره به اینکه خوشبختانه شبانه روز گذشته هیچ مرگ کرونایی ثبت نشده است، به شهروندان توصیه کرد: با رعایت اصول بهداشتی برای کاهش روند این بیماری تلاش کنند. منبع صدا و سیماtelegramestenadnews

نظر دادن

1990862 531 27181

instagram estenad

telegram estenad

فرم جذب خبرنگار استنادنیوز

 

آخرین اخبار