معرفی روش نوین درمان بیماری‌های چشم با همت متخصصان ایرانی\

معرفی روش نوین درمان بیماری‌های چشم با همت متخصصان ایرانی

  • کد خبر: 2111100765
  • چاپ
  • انتشار: 19 دی 1399 - 23:04

روش نوین درمان بیماری‌های چشم با همت متخصصان ایرانی در نخستین کوبینار «روش نوین درمان کنژشالازی به روش پلاسما» با همکاری مجتمع دارویی درمانی هلال ایران و شرکت دانش بنیان مداریا معرفی و بر روی چند بیمار انجام شد.

به گزاش استناد نیوزو به نقل از ایرنااز هلال احمر، محمد تقی حسینی طباطبایی رییس مجتمع دارویی درمانی هلال ایران روز جمعه در این کوبینار که تلفیقی از کنفرانس و وبینار بود، ضمن معرفی فعالیت ها و خدمات مجتمع در حوزه های مختلف چشم پزشکی، درمان ناباروری، دندانپزشکی، پوست و مو و زیبایی و غیره، هدف از برگزاری این کوبینار را کمک به گسترش این روش درمانی در بین چشم پزشکان از جمله چشم پزشکان مجتمع هلال برشمرد.

همچنین مصطفی فرهی مدیر شرکت دانش بنیان مداریا در این کوبینار با ارائه توضیحاتی پیرامون این روش اظهار داشت: برای نخستین بار متخصصان یک شرکت دانش بنیان ایرانی موفق به کشف یک روش نوین درمانی بیماری های چشم در جهان شدند. 

وی توضیح داد: بر اساس این روش انواع بیماری‌های چشم بدون نیاز به اتاق عمل و در مطب پزشکان، بدون درد و بیهوشی و با هزینه‌ای کمتر از سابق درمان می ‌شود.

بنا بر ادعای فرهی، به وسیله این روش درمانی هزینه درمانی انواع بیماری ‌های سطح چشم حدود ۶۰ درصد کاهش پیدا می‌کند و دوره نقاهت هم بسیار کوتاه است.

در این کوبینار جمعی از پزشکان و متخصصان داخلی و همچنین پزشکان و کارشناسان ۲۲ کشور خارجی به شیوه های حضوری و مجازی در این کوبینار حضور داشتند. 

متخصصان و محققان شرکت دانش بنیان «مداریا» پس از پنج سال کار تحقیقاتی، پژوهش، انجام مطالعات متنوع علمی و اجرای فازهای حیوانی و انسانی به این روش رسیده اند و چشم پزشکان می‌توانند به راحتی و با استفاده از این دستگاه در مطب انواع بیماری‌های چشمی را بدون نیاز به بیهوشی درمان کنند.
انجام چند عمل جراحی زنده و واقعی بر روی بیمارانی که اندیکاسیون بیماری کنژشالازی بودند؛ از جمله برنامه های برگزار شده در این کوبینار به شمار می رفت. 

 مجتمع دارویی درمانی هلال ایران به عنوان میزبان این کوبینار با بیش از دو دهه فعالیت موفق در حوزه چشم پزشکی بزرگترین مرکز درمان بیماری های چشم در شرق تهران می باشد.  

این مجتمع تحت نظارت جمعیت هلال احمر دارای اعتبار بین‌المللی بوده و با حدود ۲۵ سال سابقه فعالیت‌های درمانی به صورت مرکز درمانی سرپایی به مراجعان خود خدمت می کند.

از جمله کلینیک‌ها و بخش‌های درمانی این مجتمع می توان به کلینیک فوق تخصصی چشم‌پزشکی، کلینیک تخصصی دندان‌پزشکی، پوست - مو - زیبایی و لیزر، درمان ناباروری، دیالیز، قلب و عروق، درمانگاه تخصصی با ارائه خدمات در زمینه‌های گوش، حلق و بینی، ارتوپدی، غدد بزرگسالان، زنان و زایمان، اورولوژی، نفرولوژی، داخلی و همچنین عفونی جهت انجام امور تشخیصی و درمانی بیماران کرونایی اشاره کرد. همچنین واحدهای آزمایشگاه تشخیص طبی، آزمایشگاه ژنتیک، شنوایی سنجی، رادیولوژی، سونوگرافی و سلول درمانی نیز،ارائه دهنده خدمات پاراکلینیکی و تشخیصی هستند.telegramestenadnews

نظر دادن

1990862 531 27181

instagram estenad

telegram estenad

فرم جذب خبرنگار استنادنیوز

 

آخرین اخبار