فوت ۲۹۴ بیمار مبتلا به کووید 19 در شبانه روز گذشته / بهبود بیش از 730 هزار بیمار\

فوت ۲۹۴ بیمار مبتلا به کووید 19 در شبانه روز گذشته / بهبود بیش از 730 هزار بیمار

  • کد خبر: 2111100634
  • چاپ
  • انتشار: 16 آذر 1399 - 15:48

سخنگوی وزارت بهداشت با بیان اینکه تاکنون 730 هزار و 798 نفر از بیماران بهبود یافته یا از بیمارستانها ترخیص شده اند، گفت: متاسفانه در طول 24 ساعت گذشته 294 بیمار کووید 19 جان خود را از دست داده اند.


به گزارش استناد نیوز و به نقل از وبدا، دکتر سیماسادات لاری در تشریح آخرین آمار کرونا در کشور گفت: از دیروز تا امروز ۱۶ آذر ۱۳۹۹ و بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی، ۱۱ هزار و ۵۶۱ بیمار جدید مبتلا به کووید۱۹ در کشور شناسایی شد که یک هزار و ۳۳۳ نفر از آنها بستری شدند.

وی با بیان اینکه مجموع بیماران کووید۱۹ در کشور به یک میلیون و ۴۰ هزار و ۵۴۷ نفر رسیده است، افزود: متاسفانه در طول ۲۴ ساعت گذشته، ۲۹۴ بیمار کووید۱۹ جان خود را از دست دادند و مجموع جان باختگان این بیماری به ۵۰ هزار و ۳۱۰ نفر رسید.

دکتر لاری با اشاره به اینکه خوشبختانه تا کنون ۷۳۰ هزار و ۷۹۸ نفر از بیماران، بهبود یافته و یا از بیمارستانها ترخیص شده اند، گفت: ۵۸۰۹ نفر از بیماران مبتلا به کووید۱۹ در وضعیت شدید این بیماری تحت مراقبت قرار دارند.

سخنگوی وزارت بهداشت همچنین گفت: تا کنون ۶ میلیون و ۳۸۷ هزار و ۱۹ آزمایش تشخیص کووید۱۹ در کشور انجام شده است.

وی در پایان افزود: در حال حاضر ۶۴ شهرستان در وضعیت قرمز، ۲۷۸ شهرستان نارنجی و ۱۰۶ شهرستان در وضعیت زرد قرار دارند.telegramestenadnews

نظر دادن

instagram estenad

telegram estenad

فرم جذب خبرنگار استنادنیوز

آخرین اخبار