اولین مرکز نیکوکاری روستایی در جویبار افتتاح شد\

اولین مرکز نیکوکاری روستایی در جویبار افتتاح شد

  • کد خبر: 2111100587
  • چاپ
  • انتشار: 02 آذر 1399 - 18:43

به مناسبت هفته بسیج و در روز یک شنبه با حضور مدیر کل کمیته امداد مازندران و مسئولین شهرستانی اولین مرکز نیکوکاری روستایی در سراج محله جویبار افتتاح شد.


به گزارش استناد نیوز، حجت الاسلام بشیر عالیشاه روز یکشنبه در مراسم افتتاح اولین مرکز نیکوکاری روستایی در سراج محله جویبار با بیان اینکه 250 مرکز نیکوکاری در استان افتتاح شده است، افزود: بیشتر تاسیس مراکز نیکوکاری به سمت تخصصی شدن می رود.
وی با اعلام اینکه در برخی از شهرستان ها مرکز نیکوکاری برای تهیه جهیزیه افراد نیازمند است، گفت که در برخی از شهرستان ها هم مرکز نیکوکاری برای رسیدگی به امور اشتغال و مسائل فرهنگی دانش آموزان راه اندازی شده است.
مدیرکل کمیته امداد مازندران با اعلام این که این نهاد هشت هزار و ۵۰۰ دانش آموز را زیر پوشش دارد ، افزود: همچنین یکهزار و ۶۰۰ دانشجو هم تحت پوشش هستند.

وی گفت که مرکز نیوکاری جویبار برای رفع مشکلات اشتغال ایجاد شده ، گفت که مرکز نیکوکاری یک کار خودجوش است تا افراد بتوانند به صورت قانونی به جمع آوری کمک و خدمت رسانی به محرومین بپردازند.

در شهرستان جویبار هفت مرکز نیکوکاری وجود دارد.
طی حکمی از سوی مدیر کل کمیته امداد مازندران علیمراد نصوری به عنوان رئیس جدید کمیته امداد شهرستان جویبار معرفی و از زحمات محمود ضیاء سراج تقدیر به عمل آمد.



telegramestenadnews

نظر دادن

instagram estenad

telegram estenad

فرم جذب خبرنگار استنادنیوز

آخرین اخبار