تعطیلی ۷۰۰ واحد صنفی متخلف در مازندران / 85 درصد آموزش در مدارس به صورت غیرحضوری\

تعطیلی ۷۰۰ واحد صنفی متخلف در مازندران / 85 درصد آموزش در مدارس به صورت غیرحضوری

  • کد خبر: 2111100535
  • چاپ
  • انتشار: 24 آبان 1399 - 15:39

معاون سیاسی امنیتی استانداری مازندران گفت: تاکنون ۷۰۰ واحد صنفی به علت رعایت نکردن محدودیت‌های کرونایی در مازندران تعطیل شد.


به گزارش استناد نیوز و به نقل از خبرگزاری صدا و سیما مرکز مازندران؛ حسن نژاد در نشست ستاد استانی مبارزه با کرونا، با اشاره به لزوم توجه به دستورالعمل‌های اجتماعی و تداوم محدودیت‌های کرونایی گفت: هشدار‌ها همچنان پرهیز از هرگونه دورهمی‌های خانوادگی است.
او افزود: تاکنون ۷۰۰ واحد صنفی به علت رعایت نکردن محدودیت‌ها تعطیل شد و ۸۵ درصد آموزش مدارس نیز از حضوری به غیرحضوری تغییر یافت.
معاون سیاسی امنیتی استانداری مازندران با بیان اینکه تعطیلی اصناف در مشاغل درجه ۲، ۳ و ۴ تا ساعت ۱۸ عصر همچنان ادامه دارد، گفت: با متخلفان در این زمینه برخورد می‌شود.

حسن نژاد در خصوص هر گونه تجمعات غیرضروری اجتماعی هشدار داد و افزود: طرح محدودیت در صورت رعایت نشدن فاصله‌های اجتماعی با تعطیلی همراه خواهد بود.

معاون سیاسی امنیتی مازندران همچنین تصریح کرد: در مازندران پروتکل‌های بهداشتی بین مردم و اصناف ارتقا یافته است و در صدد ارتقا وضعیت تعطیلی‌ها تا ۹۰ درصد هستیم.

استفاده ۸۰ درصدی مردم مازندران از ماسک
رییس دانشگاه علوم پزشکی مازندران هم در این نشست گفت: در حال حاضر ۸۰ درصد مردم مازندران از ماسک استفاده می‌کنند.
دکتر موسوی با اشاره به لزوم رعایت پیوسته دستورالعمل‌های بهداشتی در منازل، ادارات و سازمان‌ها افزود: شیب سرایت کووید ۱۹ در مازندران بصورت کنترل شده، ملایم بوده که این روند نشانه رفع کرونا نیست.telegramestenadnews

نظر دادن

instagram estenad

telegram estenad

فرم جذب خبرنگار استنادنیوز

آخرین اخبار