900 بسته کمک مومنانه از محل موقوفات در بابل توزیع شد\

900 بسته کمک مومنانه از محل موقوفات در بابل توزیع شد

  • کد خبر: 2111100437
  • چاپ
  • انتشار: 08 مهر 1399 - 18:58

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه بابل، گفت: 900بسته سبد کالا به ارزش هر بسته 370 هزار تومان در پنجمین مرحله از رزمایش کمک مومنانه از محل موقوفات شهرستان بابل بین نیازمندان توزیع شد.

به گزارش استناد نیوز و به نقل از روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان مازندران، حسن برزگر در گفت‌وگویی، اظهار کرد: یکی از کار‌های فاخری که اوقاف هر ساله مخصوصا در ایام عزای سیدالشهدا تا پایان ماه صفر انجام می‌دهد، اجرای امینانه نیات واقفین است که در استان مازندران حدود ۷۴ درصد نیات موقوفات مربوط به سید الشهدا علیه السلام است.

وی از اجرای پنجمین مرحله از توزیع بسته‌های کمک مومنانه موقوفات در بابل خبر داد و اظهار کرد: در این مرحله 900 بسته سبد کالا به ارزش هر بسته 370 هزار تومان از محل موقوفات شهرستان بابل بین نیازمندان توزیع شد.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه بابل تصریح کرد: بسته‌های کمک مومنانه بین نیروهای خدماتی، معلولین، ایتام، سالمندان و... اهدا شده است.

برزگر در پایان تصریح کرد: تاکنون بیش از 10 هزار بسته کمک مومنانه موقوفات توسط اوقاف و متولیان موقوفات در شهرستان بابل توزیع شده است.telegramestenadnews

نظر دادن

instagram estenad

telegram estenad

فرم جذب خبرنگار استنادنیوز

آخرین اخبار