اخبار انرژی\
۳ باب مخزن آب در محمودآباد احداث می شود

مدیر عامل آبفا مازندران از اجرای عملیات احداث ۳ باب مخزن ذخیره آب آشامیدنی در شهرستان محمودآباد با بهره مندی ۳۴ هزار خانوار خبر داد.

آموزش همگانی، راهبرد شرکت گاز مازندران برای مدیریت مصرف انرژی

با آغاز فصل سردسال و بدنبال آن افزایش مصرف انرژی شرکت گاز مازندران با ارائه آموزش های مصرف بهینه گاز تلاش می کند تا در زمینه مصرف این انرژی مدیریت کند.

آغاز عملیات اجرایی آبرسانی به مجتمع کرکنار بابل

همزمان با هفته بسیج عملیات اجرایی آبرسانی به مجتمع کرکنا در شهرستان بابل آغاز شد و با بهره برداری از این طرح یک هزار و 200 نفر از آب آشامیدنی سالم بهره مند می شوند.

عملیات ساخت مخزن یکهزار مترمکعبی فریدونکنار آغاز شد

همزمان با حضور معاون برنامه‌ریزی و اقتصادی وزیر نیرو عملیات اجرایی ساخت مخازن ذخیره یکهزار مترمکعبی در شهر آستانه سرا و مجتمع ازباران شهرستان فریدونکنار با ۵۱ میلیارد ریال شروع شده است.

محروميت زدایی حوزه آب آشامیدنی مازندران با اجرای ۴۰ طرح

نگاه دولت سیزدهم در توزیع عادلانه امکانات و خدمات و رفع محرومیت در نقاط مختلف در حوزه تامین آب آشامیدنی مشترکان مازندران با تعریف 40 طرح در روستاهای ساری نمود پیدا کرده است.

صرف اعتبار ۴۰ میلیارد ریالی برای افزایش فشار آب گلوگاه

مدیرعامل آب وفاضلاب مازندران گفت: به منظور تقویت فشار آب شرب مشترکین شهر گلوگاه، پروژه تکمیل عملیات احداث خطوط انتقال آب در این شهر آغاز شد.

گاز مناطق سیلزده غرب مازندران وصل شد

مدیرعامل شرکت گاز مازندران گفت : سیل پاییزی منجر به تخریب بعضی از تاسیسات و شبکه های گازرسانی غرب استان مازندران گردید، که با مدیریت همکاران در شرکت گاز مازندران جریان گاز در سطح استان پایدار است.

انشعاب های غیرمجاز فشار مضاعف در آب آشامیدنی مازندرانی ها

مازندران حدود سه ونیم میلیون نفر جمعیت دارد که زیرساخت های موجود تامین آب متناسب با این میزان جمعیت است اما حضور میلیونی مسافران در این خطه از شمال همواره به مشکل پیش رو در تامین این بخش به شمار می رود . 

مشکل تامین اب شرب چالوس برطرف شد

مدیرکل دفتر مدیریت بحران و پدافند غیرعامل وزارت نیرو با اشاره به وقوع سیلاب در غرب مازندران گفت: در حال حاضر در دو منطقه برای تأمین آب مشکل وجود دارد که همکاران در حال بر طرف کردن مشکلات پیش‌آمده هستند و مشکل به طوری که تأمین آب منطقه چالوس اکنون بر طرف شده است.

عملیات اجرایی طرح آبرسانی به روستای کچپ محله نکا آغاز شد

به مناسبت گرامیداشت هفته پدفند غیرعامل و به منظور تامین آب شرب سالم ، بهداشتی و پایدار، آیین آغاز عملیات اجرایی طرح آبرسانی به روستای کچپ محله شهرستان نکا با حضور مسئولان کشوری، استانی و شهرستانی برگزار شد.

آبفای جویبار به سامانه حفاظت هوشمند مجهز شد

در اولین روز از هفته پدافند غیرعامل، آیین افتتاح سامانه حفاظت هوشمند و نظارت تصویری تاسیسات و ساختمان اداری امور آبفا جویبار با حضور مسئولان استانی و شهرستانی برگزار شد.

شرکت گاز مازندران ، پیشتاز در تحقق شعار مردمی بودن دولت سیزدهم

مدیر عامل شرکت گاز استان مازندران با اشاره به اینکه دولت سیزدهم دولت مردمی است که ارتباط با مردم و در میان مردم بودن را سرلوحه کار خود قرار داده است، گفت: علاوه بر ملاقات های عمومی، در قالب سامانه سامد و خدمات غیر حضوری در خدمت مردم هستیم و مشکلات مردم را رصد می کنیم و پیگیری های لازم در این زمینه انجام می شود.

۹۲ حلقه چاه در مازندران بهسازی و تجهیز شد

مدیر عامل آبفا مازندران از اجرای عملیات حفر، بهسازی و تجهیز ۹۲حلقه چاه در راستای تامین آب آشامیدنی و افزایش ظرفیت تامین آب شرب مردم استان طی ۶ ماهه ابتدای سالجاری خبر داد.

بهره مندی ۳۰۰ نفر اهالی روستای ورند ساری از آب سالم و پایدار

پروژه آبرسانی به روستای ورند که۳۰۰ نفر در آن ساکن هستند به بهره برداری رسید و اهالی این روستای بخش چهاردانگه ساری از نعمت آب آشامیدنی سالم ، بهداشتی و پایدار بهره مند شدند.

اقدامات لازم برای پایداری گاز در مازندران انجام شده است

مدیر عامل شرکت گاز مازندران با اعلام اینکه ماموریت این شرکت، افزایش رفاه عمومی در جامعه است از اقدامات لازم برای پایداری گاز در این استان خبر داد.

تولید ۴ میلیارد و ۷۷۲ میلیون کیلووات انرژي خالص در نيروگاه نکا

نيروگاه شهيدسليمي نکا در شش ماه نخست امسال حدود ۴ میلیارد و ۷۷۲ میلیون و ۷۵۴ هزارکیلووات ساعت انرژی خالص تولید کرد.

صفحه1 از12

1990862 531 27181

instagram estenad

telegram estenad

فرم جذب خبرنگار استنادنیوز

 

آخرین اخبار