همه مطالب\
رنگ نارنجی کرونایی به یک شهر مازندران بازگشت/ بستری 10 بیمار جدید مبتلا به کرونا در قائمشهر

براساس تازه ترین ارزیابی نرم افزار ماسک که امروز شنبه منتشر شده رنگ نارنجی کرونایی به یک شهر مازندران بازگشت.

عدم رعایت پروتکل های بهداشتی در تالار عروسی/ فوت 2 بیمار دیگر مبتلا به کرونا در قائمشهر

رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان قائمشهر با بیان اینکه متاسفانه با بازگشائی تالارهای عروسی پروتکل های بهداشتی در این مکان ها رعایت نمی شود، گفت: تالارهای عروسی عامل افزایش بیماری کرونا در این شهرستان شده است.

وزارتخانه های جهاد، صمت و دادگستری با حساسیت های بالا به قیمت ها نظارت کنند

رییس جمهوری  از وزارتخانه‌های جهاد کشاورزی، صنعت، معدن و تجارت، و دادگستری خواست بیش از گذشته به قیمت کالاها حساسیت داشته باشند و تاکید کرد: مردم باید درباره تامین معیشت و سفره خود احساس امنیت کنند و بی‌ثباتی در بازار چه ریشه در کم‌کاری بدنه دولت داشته باشد و چه ناشی از سوءاستفاده فرصت طلبان، باید پیگیری جدی و فوری شود.

بیش از 82 درصد جمعیت جویبار علیه کرونا واکسینه شدند

رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان جویبار، گفت: از ابتدای طرح ملی واکسیناسیون کرونا تاکنون بیش از 82.82 درصد از جمعیت بالای 12 سال در این شهرستان نوبت اول واکسن خود را دریافت کردند.

چمن مصنوعی زمین فوتبال زیراب در هفته بسیج به بهره برداری می رسد

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان سوادکوه از بهره برداری چمن مصنوعی زمین فوتبال زیراب در هفته بسیج خبر داد.

پرداخت بیش از 50 میلیون تومان برای کمک به نیازمندان سوادکوه شمالی

رئیس کمیته امداد شهرستان سوادکوه شمالی با اعلام اینکه 2 هزار و 900  مورد خدمت حمایتی و موردی در این شهرستان به نیازمندان  انجام شد، گفت:  تاکنون مبلغ ۵۰ میلیون و ۵ میلیون تومان با کمک امداد، خیرین ، مراکز نیکوکاری به نیازمندان شهرستان پرداخت شده است.

تولید در شهرک صنعتی بشل محدود به مشکلات/ 775 واحد صنعتی غیرفعال  در کشور به چرخه تولید بازگشت

شهرک صنعتی بشل سوادکوه شمالی با قدمت چند دهه ای گرفتار مشکلات ابتدایی زیرساختی هست که این مسایل به عنوان دغدغه کارخانه داران و هیات امنا در بازدید معاون وزیر صمت‌ مطرح ‌شد.

بالای 90 درصد شهروندان سیمرغ علیه کرونا واکسینه شدند

رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان سیمرغ، گفت: از ابتدای طرح ملی واکسیناسیون کرونا تاکنون بیش از 90 درصد جمعیت بالای 12 سال این شهرستان نوبت اول واکسن خود را دریافت کردند.

بیش از 74  درصد جمعیت قائمشهر علیه کرونا واکسینه شدند

رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان قائمشهر، گفت: از ابتدای طرح واکسیناسیون سراسری علیه کرونا تاکنون بیش از 74.6 درصد از جمعیت این شهرستان حداقل یک دز واکسن دریافت کرده اند.

پیگیر طرح قطع دست دلالان و واسطه‌ها از بازار تأمین نهاده‌های دامی هستیم

آیت الله دکتر ابراهیم رئیسی که در هفتمین سفر استانی به فارس وارد شد، در جمع مردم روستای کناره مرودشت اعلام کرد:اجرای طرحی را دنبال می‌کنیم که در ماه‌های آینده می‌تواند دست دلالان و واسطه‌ها را از بازار تأمین نهاده‌های دامی قطع کند.

دستگاه ویدئوبرونکوسکوپ از محل موقوفه تاجر ساروی به بیمارستان امام اهداء شد

همزمان با دهه وقف، دستگاه ویدئوبرونکوسکوپ ساخت کشور ژاپن که برای درمان بیماران از اهمیت بالایی برخوردار بوده از محل موقوفه مرحوم محمدباقر تاجر ساروی توسط اداره اوقاف مرکز مازندران خریداری و به بیمارستان امام خمینی(ره) ساری تحویل داده شد.

مدال آوران کشتی مازندران با حضور وزیر ورزش تجلیل می شوند

مدیرکل ورزش و جوانان مازندران گفت که سیدحمید سجادی وزیر ورزش و جوانان عصر روز شنبه ۲۴ مهر ماه به منظور تجلیل از قهرمانان و مدال‌آوران مازندرانی کشتی آزاد و فرنگی جهان به مازندران سفر می‌ کند.

جشن پایان منازل غیر مقاوم کشور در سال ۱۴۱۰/  مدیر کل جدید بنیاد مسکن مازندران معرفی شد

رئیس بنیاد مسکن کشور، گفت: امروز شاهدیم که تعداد واحدهای مسکونی روستایی مقاوم‌سازی، بهسازی و بازسازی‌شده به حدود 50 درصد در کل کشور رسیده که طبق برنامه در سال 1410 دیگر واحد غیر مقاوم در روستاها نخواهیم داشت.

استفاده از ظرفیت نخبگان در  کلان شهر تهران
  • مهم ترین راه برون رفت از مشکلات؛

استفاده از ظرفیت نخبگان در کلان شهر تهران

عضو شورای شهر تهران راه برون رفت از مشکلات و معضلات کلان شهر تهران را به کارگیری نخبگان و جوانان صاحب نظر و اثر گذار اعلام کرد.

فروش فوق العاده ایران خودرو در عرضه چهار محصول

گروه صنعتی ایران‌خودرو امروز (سه‌شنبه، ۲۰ مهرماه) در بیست و چهارمین مرحله از فروش فوق‌العاده محصولات خود چهار محصول را با موعد تحویل حداکثر سه ماهه عرضه کرد.

گرمای هوا تا پایان هفته در مازندران ماندگار است

کارشناس هواشناسی مازندران گفت: بر اساس نقشه‌های پیش یابی هواشناسی آسمان استان از امروز تا پنج شنبه آفتابی و گرم خواهد بود بطوری که افزایش دما در روز پنج شنبه محسوس‌تر است.

صفحه1 از829

instagram estenad

telegram estenad

فرم جذب خبرنگار استنادنیوز

آخرین اخبار