اخبار انرژی | استناد نیوز\
کمک به شبکه برق مشهد با نونوارسازی ۷۳ دستگاه ترانسفورماتور

 امور نگهداشت شبکه فشار متوسط شرق مشهد با تلاش همکاران واحد سرویس ترانسفورماتور شبکه فشار متوسط شرق توانست تعداد 73 دستگاه ترانسفورماتور بازسازی و به بهره برداری برساند و بدین طریق به شبکه برق شهرستان کمک کند .

امسال ۱۰ هزار میلیارد ریال برای گازرسانی در مازندران هزینه شد

مدیر عامل شرکت گاز مازندران میزان اعتبار صرف شده برای عملیات گازرسانی در پنج ماهه نخست امسال در این استان را ۱۰ هزار میلیارد ریال اعلام کرد.  

گازرسانی به روستاهای غرب مازندران ؛ گام اساسی برای محرومیت زدایی

عملیات طرح گازرسانی به بخش کم برخوردار بلده شهرستان نور و روستاهای مسیر با حضور استاندار مازندران و شماری از مسوولان استانی و شهرستانی آغاز شد.

 پایداری گاز خانگی در زمستان اولویت شرکت گاز

مدیر عامل شرکت گاز مازندران گفت :‌ حفظ گاز مصارف خانگی اولویت اصلی شرکت گاز مازندران در زمستان است.

پروژه آبرسانی « مجتمع انگتارود » نور در آینده نزدیک به بهره برداری می رسد

مدیر عامل آبفا مازندران از اتمام و بهره برداری از پروژه آبرسانی مجتمع انگتارود نور با بهره مندی ۱۹ روستا در آینده ای نزدیک خبر داد.

ذخیره سازی سوخت؛ نسخه پیش روی صنایع بزرگ در فصول سرد

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری مازندران، لزوم اطلاع رسانی و فرهنگ سازی در راستای اصلاح الگوی مصرف را با هدف دستیابی به گازرسانی پایدار در فصل سرد سال عنوان کرد و افزود: اطلاع رسانی شفاف باعث ایجاد اعتماد عمومی مردم به شرکت گاز که در نهایت منجر به پشتیبانی عمومی از این شرکت خواهد شد.

اجرای پروژه مجتمع آبرسانی ششک- چورت با بهره مندی ۱۱ روستا در ساری

مدیر عامل آبفا مازندران از اجرای پروژه مجتمع آبرسانی ششک - چورت با بهره مندی ۱۱ روستا در ساری با همکاری بسیج سازندگی سپاه استان خبر داد.

فاز دوم طرح آبرسانی مجتمع رجه_دهمیان سوادکوه اجرا شد

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب مازندران از اجرایی شدن فاز دوم پروژه آبرسانی مجتمع رجه-دهمیان شهرستان سوادکوه خبرداد و گفت که با بهره مندی از این طرح اهالی پنج روستا منطقه بهره مند می شوند .

۴ طرح آبرسانی در قائمشهر افتتاح و کلنگ زنی شد

در پنجمین روز از هفته دولت و در روز دوشنبه سه طرح آبرسانی با حضور قائم مقام شرکت آب و فاضلاب مازندران، فرماندار قائمشهر و معاون عمرانی ایشان، بخشدار بخش مرکزی، مدیر امور آبفا قائمشهر و مسئولین شهرستانی افتتاح و عملیات اجرایی یک طرح هم آغاز  شد.

افزایش توان انتقال آب شهر سیمرغ با اتصال یک حلقه چاه

به مناسبت سومین روز گرامیداشت هفته دولت و با اتصال یک حلقه چاه به خط انتقال ۶۰۰ میلیمتری،توان تامین و انتقال آب شهر سیمرغ به میزان ۱۵ لیتر در ثانیه افزایش یافت.

مدیر عامل آبفا مازندران؛

مدیر عامل آبفا مازندران، گفت: به مناسبت هفته دولت۳۴ طرح آبرسانی افتتاح و عملیات اجرایی ۱۴ طرح هم آغاز می شود.

چهار طرح آبرسانی هفته دولت در قائمشهر افتتاح و کلنگ زنی می شود

مدیر امور آبفا قائمشهر، گفت: به مناسبت هفته دولت چهار طرح آبرسانی در سطح این شهرستان افتتاح و کلنگ زنی می شود. 

۱۵۸ لیتر در ثانیه به ظرفیت تولید آب تهران اضافه شد
  • با احیای ۲۳ حلقه‌ چاه آب شرب محقق شد؛

۱۵۸ لیتر در ثانیه به ظرفیت تولید آب تهران اضافه شد

معاون بهره‌برداری شرکت تامین و تصفیه آب و فاضلاب تهران گفت: ۲۳ حلقه چاه با هدف تامین و افزایش تولید آب شرب پایتخت احیا و راه‌اندازی شد.

سهم سوخت گاز در توليد انرژي نيروگاه نکا به بیش از ۸۰ درصد رسید

 با کاهش چشمگیر مصرف سوخت مایع در واحدهای بخار، از ابتدای امسال تاکنون سهم سوخت گاز در توليد انرژي كل نيروگاه شهيدسليمي نكا به بیش از 80 درصد رسید.

افزایش توان تامین آب ۱۲ روستای آمل با حفر یک حلقه چاه

مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب مازندران، گفت: یک حلقه چاه در مجتمع ولیسده آمل به منظور افزایش توان تامین آب آشامیدنی مشترکین ۱۲ روستا به زودی حفر خواهد شد.

خط انتقال آب در قائمشهر با ۴۰ درصد پیشرفت فیزیکی در حال اجرا است

مدیرعامل آب و فاضلاب مازندران به پیشرفت ۴۰ درصدی اجرای این طرح از زمان آغاز تا کنون اشاره و گفت: بر اساس پیش بینی‌های اولیه این طرح در مدت ۱۴ ماه به اتمام می‌رسد و با تکمیل و بهره برداری از آن، افت فشار و کمبود آب ۲۰ هزار مشترک برطرف می‌شود.

صفحه1 از14

1990862 531 27181

instagram estenad

telegram estenad

فرم جذب خبرنگار استنادنیوز

 

آخرین اخبار