\
کاهش 50 درصدی مصرف انرژی در کولرهای آبی استاندارد

ن‌کنندگان و

وزیر نیرو با بیان اینکه مصرف انرژی در کولرهای آبی دو برابر شرایط استاندارد است، گفت: امروز در کشور۳۰ هزار مگاوات از ۷۰ هزار مگاوات حداکثر تقاضای مصرف در تابستان، مربوط به مصارف سرمایشی بوده که با استفاده از کولرهای استاندارد به طور متوسط ۵۰ درصد مصرف انرژی کاهش می‌یابد.

60 درصد به ظرفیت مخزن آب قائمشهر اضافه شد
  • با افتتاح مخزن آب شرب قائمشهر؛

60 درصد به ظرفیت مخزن آب قائمشهر اضافه شد

مدیر امور آب و فاضلاب شهرستان قائمشهر با بیان اینکه پروژه برداشت از کف مخزن 25000 متر مکعب با اعتباری بالغ بر 17 میلیارد تومان به بهره برداری رسید، گفت: با افتتاح این طرح حدود 21 میلیون لیتر به ظرفیت مخزن آب این شهرستان اضافه شد.

129 پروژه بخش برق استان مازندران دهه فجر افتتاح می شود

مدير عامل شركت توزيع برق مازندران گفت : همزمان با ایام شکوهمند چهل و چهارمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران ، 129 پروژه با اعتباری بالغ بر 340میلیارد ریال در حوزه توزيع برق مازندران به بهره برداري مي رسد.

شهروندان برای جلوگیری از قطعی گاز و برق صرفه جویی کنند

سخنگوی صنعت برق از هموطنان درخواست کرد، با صرفه جویی در مصرف گاز و برق از قطع شدن این دو انرژی گرانبها در این روز‌ها، که سرمای بی سابقه‌ای را در کشور تجربه می‌کنیم، جلوگیری کنند.

مصرف نفت در منطقه ساری ۱۸ درصد افزایش یافت

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه ساری: مصرف بنزین از آغاز امسال تا پایان آذر در این منطقه ۱۸ درصد افزایش داشت.

آیت الله لائینی، شهروندان را به مصرف بهینه گاز فراخواند

در دیدار مدیرعامل شرکت گاز استان با نماینده ولی فقیه در مازندران؛ آیت الله لائینی، شهروندان را به مصرف بهینه گاز طبیعی فراخواند.

تماس ۳۹ هزار مشترک با سامانه ۱۲۱ امور اتفاقات توزیع برق مازندران

مدیرعامل شرکت توزیع برق مازندران از ثبت بیش از ۳۹ هزار تماس مشترکین مازنی با سامانه ۱۲۱ امور فوریت‌ها و اتفاقات توزیع برق مازندران از ابتدای سال تا کنون خبر داد

قطع شدن گاز 13 دستگاه اجرایی پرمصرف در خراسان رضوی

مدیر بهره برداری شرکت گاز خراسان رضوی گفت: جریان گاز ۱۳ دستگاه اجرایی پرمصرف در خراسان رضوی بدنبال بازدیدهای انجام شده به دلیل مصرف زیاد و عدم توجه به هشدارها قطع شد.

کمبود آب تهران با بارش های اخیر حل نشده است

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب تهران با بیان اینکه بارش‌های اخیر خیلی به مخازن سدها کمک نخواهند کرد و آوردی برای رودخانه‌ها ندارد، گفت: با بارش‌های اخیر، کمبود آب تهران حل نشده و مشترکان همچنان به موضوع مدیریت مصرف حساس باشند.

وزیر نفت

وزیر نفت از مصوبه جدید دولت درخصوص قیمت گاز خبر داد و گفت: طبق الگوی جدید مشترکین بسیار پر مصرف نقره داغ می شوند.

18 آذرماه برق مشترکان منطقه بلوار طالقانی ساری قطع می شود

شرکت توزیع نیروی برق مازندران اعلام کرد: به دلیل اجرای عملیات شاخه زنی، روز جمعه؛ ۱۸ آذرماه، برق مشترکان منطقه بلوار طالقانی از پمپ بنزین یساری تا میدان هلال احمر از ساعت ۸:۳۰ صبح تا ۱۳ قطع خواهد شد.

مصرف گاز در مازندران به مرز هشدار رسید/ اضافه شدن ۵۰ هزار مشترک خانگی

مدیرعامل شرکت گاز مازندران خبر داد: مصرف گاز استان به علت سرمای هوا در روز گذشته از ۳۲ میلیون متر مکعب عبور کرد.

۲۳ طرح آبرسانی در مازندران افتتاح شد

مدیرعامل آبفا مازندران گفت: ۲۳ طرح آبرسانی به مناسبت هفته بسیج در استان به بهره برداری رسید و ۳۰ هزار خانوار از نعمت آب آشامیدنی سالم و بهداشتی پایدار بهره‌مند شدند.

مشترکین کم مصرف برق خراسان رضوی بیش از 20 میلیارد پاداش گرفتند

مدیر دفتر نظارت بر فروش و وصول مطالبات شرکت توزیع نیروی برق خراسان رضوی گفت: مشترکین کم مصرف شهری و روستایی استان طی چهار ماه گرم امسال (خرداد تا شهریورماه) مشمول دریافت ۲۰ میلیارد و ۹۴۲ میلیون تومان پاداش شدند.

تولید انرژی خالص در نیروگاه نکا به بیش از۶ میلیارد کیلو وات ساعت رسید

مدیرعامل شرکت مدیریت تولید برق نکا گفت: نیروگاه شهید سلیمی نکا ازابتدای امسال تا پایان آبان بیش از ۶ میلیارد و ۴۴۴ میلیون و ۹۴۶ هزارکیلووات ساعت انرژی تولید کرد.

افزایش ۲۰ میلیون متر مکعب گاز تا دوسال آینده

شرکت ملی نفت برنامه دارد در گام اول در سال 1402 و 1403 به ترتیب 10 و 10 میلیون متر مکعب به تولید گاز کشور از طریق 10 طرح ضربتی مناطق مرکزی بیفزاید.

صفحه1 از12

dba

instagram estenad

telegram estenad

فرم جذب خبرنگار استنادنیوز

 

آخرین اخبار