\
افزایش ۲۰ میلیون متر مکعب گاز تا دوسال آینده

شرکت ملی نفت برنامه دارد در گام اول در سال 1402 و 1403 به ترتیب 10 و 10 میلیون متر مکعب به تولید گاز کشور از طریق 10 طرح ضربتی مناطق مرکزی بیفزاید.

واحد ۴ نیروگاه نكا با ظرفیت ۴۴۰ مگاوات وارد مدار شد

واحد ۴ بخار نیروگاه شهیدسلیمی نكا با ظرفیت ۴۴۰ مگاوات که به منظور انجام تعمیرات میاندوره­ ای، حفظ آمادگی و پایداری تولید در زمستان از مدار خارج شده بود، پس از ۲۰ روز كار فشرده تعمیراتی مجدد به شبكه سراسری پیوست.

اصلاح 1.5 کیلومتر از شبکه آبرسانی در منطقه کوچکسرا قائمشهر

مدیر عامل آب و فاضلاب مازندران از اصلاح یک و نیم کیلومتر از شبکه آبرسانی در منطقه کوچکسرا قائمشهر در آینده ای نزدیک خبر داد و گفت: تا یکماه آینده پیمانکار برای اصلاح شبکه آب در این منطقه مستقر خواهد شد.

تا پایان امسال مشکلات شبکه برق ۷ هزار روستا حل می شود

مجری طرح برق روستایی شرکت توانیر گفت: امسال با برنامه‌ریزی‌های انجام شده، مشکلات شبکه برق ۷ هزار روستا برطرف خواهد شد.

پرداخت پاداش هزار و ۳۷۰ میلیارد تومانی به مشترکان برق

وزیر نیرو گفت: حدود هزار و ۳۷۰ میلیارد تومان پاداش صرفه جویی بخش خانگی شد که مجموع این اقدامات، منجر به عرضه برق بیشتری به بخش‌های خدمات و صنعت شد.

تولید انرژی در نیروگاه نکا از مرز ۵ میلیارد کیلو وات ساعت گذشت

نیروگاه شهید سلیمی نکا در هفت ماه ابتدای امسال، بیش از ۵ میلیارد و ۸۳۹ میلیون و ۴۷۲ هزار كيلووات ساعت انرژی تولید کرد.

57 کیلومتر شبکه سیمی اصفهان به کابل خودنگهدار تبدیل شد

مدیر امور برق منطقه 3 اصفهان، گفت: ۵۷ کیلومتر از شبکه سیمی در این منطقه با هزینه بیش از ۲۴۸ هزار و ۹۲۴ میلیون ریال به شبکه کابل خود نگهدار تبدیل شده است.

6 واحد نیروگاه حرارتی در کشور افتتاح شد

همزمان با سفر رئیس‌جمهور به استان زنجان ۶ واحد نیروگاه حرارتی به ظرفیت یک‌هزار و ۲۶ مگاوات توسط رئیس‌جمهور در کشور افتتاح شد.

109 مورد برق غیرمجاز تجاری در مازندران شناسایی شد

مدیرعامل شرکت توزیع برق مازندران با اعلام اینکه به منظور نظارت شدیدتر بر لوازم اندازه گیری و مقابله با برق‌های غیر مجاز، سه ماه گذشته از  ۵ هزار و ۶۷ دستگاه لوازم اندازه گیری مشترکین تجاری بازدید شد، گفت: در این بازدید ها 109 مورد برق غیرمجاز تجاری شناسایی شد.

کمبود آب شرب ۸ روستای شهرستان بابل بعد از ۱۵ سال برطرف شد

مدیرعامل آب وفاضلاب مازندران با اشاره به مشکل کمبود آب ۸روستای مجتمع آبرسانی درزی کلای گتاب شهرستان بابل گفت: با اجرای ۲۴۰۰ متر خط انتقال کمبود آب ساکنان این روستا بعد از ۱۵ سال برطرف شد.

کاهش ۷۰ درصدی بارندگی های امسال نسبت به شرایط نرمال

وزیر نیرو با اشاره به کاهش ۷۰ درصدی بارندگی‌های امسال نسبت به شرایط نرمال و لزوم اجرای طرح مدیریت مصرف آب، از قطع انشعاب آب مشترکان پرمصرفی که از ۲ برابر الگو بیشتر مصرف می‌کنند، خبر داد.

طرح آبرسانی به روستاهای پشتکوه چهاردانگه ساری به بهره برداری رسید

همزمان با سالروز تاریخی سفر مقام معظم رهبری به چهاردانگه ساری ،استاندار مازندران به همراه جمعی از مدیران دستگاههای اجرایی به منظور بررسی و رفع مشکلات مردمی در این منطقه حضور یافتند و طی این سفر یکروزه طرح آبرسانی به روستاهای پشتکوه از مجتمع تلمادره افتتاح شد.

اختصاص 2 هزار میلیارد تومان اعتبار برای توسعه شبکه های برق مازندران

معاون انتقال و تجارت خارجی شرکت توانیر از اختصاص ۲ هزار میلیارد تومان اعتبار برای توسعه و بهینه سازی شبکه های برق مازندران خبر داد.

نخستین پالایشگاه فراسرزمینی در ونزوئلا راه اندازی شد

وزیر نفت از راه‌اندازی نخستین پالایشگاه فراسرزمینی به نام ال‌پالیتو در ونزوئلا و پالایش روزانه ۱۰۰ هزار بشکه نفت خام میدان‌های کشور در این پالایشگاه خبر داد.

آب مشترکان بدمصرف تهرانی از امروز قطع می شود

به دنبال بی‌توجهی مشترکان بدمصرف آب به اخطارها، آب این دسته از مشترکان از امروز 17 مهرماه در ساعاتی از روز قطع خواهد شد.

18 کیلومتر شبکه برای تامین برق چاه های همدان احداث شد

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان همدان با اشاره به تأمین برق 33 حلقه چاه و سه ایستگاه پمپاژ گفت: در این راستا ۱۸ کیلومتر شبکه ۲۰ کیلوولت احداث و 28 دستگاه ترانسفورماتور نصب شد.

صفحه1 از11

dba

instagram estenad

telegram estenad

فرم جذب خبرنگار استنادنیوز

 

آخرین اخبار