\
بهره مندی۱۰هزار نفر از مشترکین سوادکوه شمالی از طرحهای آبرسانی در دهه ففجر

با بهره برداری از طرحهای آبرسانی به شهر شیرگاه و روستاهای شهرستان سوادکوه شمالی در دهه فجر امسال، ۱۰هزار نفر از مشترکین از مزایای آن برخوردار شدند.

۱۱ طرح برق رسانی شهرستان قائمشهر به بهره برداری رسید

مدیر امور برق شهرستان قائمشهر، گفت: ۱۱ طرح برق رسانی با اعتباری بیش از ۵۷ میلیارد ریال در این شهرستان به مناسبت ایام الله دهه مبارک فجر، به بهره برداری رسید.

پنج طرح آبرسانی روستایی در بابل افتتاح شد

همزمان با چهل و پنجمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، پنج طرح آبرسانی به روستاهای بابل به همراه بهسازی چاه های این شهرستان با حضور نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی، معاون آبفا مازندران، مسئولان شهرستانی و محلی افتتاح شد.

بهره مندی ۴۱۵۰۰ نفر از مردم قائمشهر از آب آشامیدنی سالم و بهداشتی

چهار پروژه آبرسانی در شهرستان قائمشهر با بهره مندی ۴۱۵۰۰ نفر از مردم این شهرستان از آب آشامیدنی سالم و بهداشتی امروز بهره برداری شد.

مشعل گاز ۹ روستای مرزن آباد چالوس روشن شد

همزمان با ششمین روز از دهه مبارک فجر با حضور استاندار مازندران، مدیرعامل شرکت گاز استان و اعضای شورای ادارای شهرستان و مردم منطقه در مسجد روستای فشکور، گاز ۹ روستای بخش مرزن آباد چالوس به بهره برداری رسید.

مشعل گاز ۳۵ روستای مازندران در دهه فجر روشن می شود

به مناسبت ایام الله دهه مبارک فجر، گازرسانی به 35 روستای مناطق محروم در حوزه شرکت گاز استان مازندران به بهره‌برداری خواهد رسید.

افتتاح و آغاز عملیات اجرایی ۴۳ پروژه آب و فاضلاب در مازندران

به مناسبت گرامیداشت دهه مبارک فجر ۳۸ پروژه در بخش آبرسانی و شبکه جمع آوری فاضلاب در سراسر استان مازندران به بهره برداری می رسد و عملیات اجرایی پنج پروژه آب و فاضلاب دیگر نیز آغاز خواهد شد.

۱۱ طرح شرکت آب و فاضلاب بوشهر افتتاح و عملیاتی می‌شود

به مناسبت ایام الله دهه مبارک فجر ۱۱ طرح شرکت آب و فاضلاب با اعتباری بالغ بر چهار هزار و ۵۴۵ میلیارد ریال در بوشهر افتتاح و عملیاتی می‌شود.

بیش از ۸۲۰۰ فقره اتفاق شبکه در شهرستان ساری رفع شد

مدیرعامل آب وفاضلاب مازندران از رفع بیش از ۸۲۰۰ فقره اتفاقات شامل شکستگی در خطوط انتقال، شبکه توزیع و انشعاب آب طی ۱۰ ماهه امسال در شهرستان ساری خبر داد.

اتمام عملیات طرح آبرسانی به۴ روستای تحت پوشش مجتمع آبرسانی شهدای ولامده نکا

مدیرعامل آب وفاضلاب مازندران گفت: عملیات طرح آبرسانی به۴ روستای تحت پوشش مجتمع آبرسانی شهدای ولامده نکا شامل احداث ۶ باب مخزن ذخیره و ۱۶هزار و ۳۲۶ متر شبکه آبرسانی به اتمام رسید.

آغاز عملیات احداث ۱۹۷ پروژه مجتمع آبرسانی برای تامین آب ۷۶۷ روستای مازندران

مدیر عامل شرکت آب وفاضلاب استان از آغاز عملیات احداث ۱۹۷ پروژه مجتمع آبرسانی برای تامین آب ۷۶۷ روستای مازندران خبر داد. ‎

واحد یک گازی نیروگاه نکا به مدار تولید بازگشت
  • پس از انجام بازدید ۲ هزار ساعته؛

واحد یک گازی نیروگاه نکا به مدار تولید بازگشت

واحد یک گازی نيروگاه شهيدسليمي نكا که به منظور انجام بازدید دوره ای 2 هزار ساعته و ارتقاء آمادگی جهت تولید پایدار انرژی از مدار خارج شده بود، به مدار تولید بازگشت.   

اتمام عملیات آبرسانی مجتمع خزرآباد ( ندامتگاه) ساری با بهره مندی ۹۰۰ خانوار

عملیات آبرسانی به مجتمع خزرآباد شهر ساری در منطقه ندامتگاه به اتمام رسیده و ۹۰۰ خانوار از مزایای آن بهره مند شدند.

۷۳۶ کنتور حجمی هوشمند بر روی چاه‌های مجاز نصب شد
  • از ابتدای سال جاری تاکنون انجام شد؛

۷۳۶ کنتور حجمی هوشمند بر روی چاه‌های مجاز نصب شد

مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای تهران گفت: ۷۳۶ دستگاه کنتور حجمی هوشمند بر روی چاه‌های پروانه‌دار از ابتدای سال جاری تاکنون نصب شده است.

گاز بیش از ۵ هزار ویلای خالی از سکنه مازندران قطع شد

مدیرعامل شرکت گاز مازندران گفت: از ابتدای اجرای طرح پایش مصرف گاز دستگاه‌های اجرایی و اماکن دولتی و عمومی با هدف مدیریت انرژی و رعایت الگوی مصرف تاکنون، جریان گاز ۵ هزار و ۱۰۰ ویلای خالی از سکنه پُرمصرف و حدود ۱۵۰ دستگاه اجرایی در استان قطع شده است.

اتمام عملیات آبرسانی به دو روستای ساری با اعتبار ۷۰ میلیارد ریالی

مدیرعامل آب و فاضلاب مازندران از اتمام عملیات آبرسانی به دو روستای شهرستان ساری با اعتبار ۷۰ میلیارد ریالی خبر داد.

صفحه1 از16

1990862 531 27181

instagram estenad

telegram estenad

فرم جذب خبرنگار استنادنیوز

 

آخرین اخبار