فرمانده جدید سپاه کربلای مازندران معرفی شد / سرهنگ مسلمی جانشین سردار بابایی

  • کد خبر: 2111100205
  • چاپ
  • تاریخ انتشار: سه شنبه, 27 خرداد 1399

سرهنگ پاسدار سیاوش مسلمی صبح امروز سه‌شنبه طی برگزاری مراسمی با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و حضور جانشین فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در ساری به عنوان فرمانده سپاه کربلای مازندران معرفی شد.

به گزارش استنادنیوز، در این مراسم که نماینده ولی فقیه در مازندران و استاندار این استان هم حضور داشتند ، از زحمات سردار محمدحسین بابایی قدردانی شد.

مسلمی که اصالتا اهل شهرستان جویبار است پیش از این معاون هماهنگی سپاه ثارالله کرمان بود. سردار محمدحسین بابایی هم از سال ۹۳ به مدت ۶ سال فرماندهی سپاه کربلای مازندران را در اختیار داشت.

فرمانده جدید سپاه کربلای مازندران در این مراسم گفت : سپاه خط مشی ثابت دارد که با تغییر فرماندهان تغییر نخواهد کرد ، اما برنامه های جدیدی برای تنوع بخشی به عملکرد سپاه کربلا در اولویت قرار خواهد گرفت که بزودی اطلاع رسانی می شود.

سرهنگ مسلمی با اشاره به اینکه سپاه در کنار مردم و مسئولان در چندین جبهه خواهد ایستاد ، افزود : تربیت نیروهای انقلابی و رفع محرومیت زدایی از مهمترین وظایف ما است که آن را در اولویت کاری خود قرار می دهیم.

وی همچنین از عملکرد فرمانده پیشین سپاه کربلا تقدیر کرد و گفت : اتمام برنامه های پیشین سپاه کربلا در دوره جدید هم در دستور کار قرار خواهد داشت.

فرمانده سابق سپاه کربلا نیز در این مراسم با ارائه گزارشی از عملکرد خود در ۶ سال گذشته ، اظهار داشت: همدلی و همراهی خوبی در مازندران وجود دارد که راه برای خدمت به مردم تسهیل می کند.

سردار بابایی در پایان افزود : تحقق عملکرد سپاه پاسداران در گرو همراهی مسئولان ، مردم ، بسیج و خیرین بوده و است.

telegram estenadnews

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید

نظرات

  • هیچ نظری یافت نشد

instagram estenad

telegram estenad

آخرین اخبار