اخبار مازندران | آخرین اخبار استان مازندران

مهندس جعفری مدیر جهاد کشاورزی قائمشهر

کارشناسان جهاد کشاورزی قائمشهر با علم بیولوژیک، مانع ضرر میلیونی بهره برداران سیر شهرستان شدند.

مجلس قوی با  دیپلماسی پارلمانی مشکلات اساسی کشور را رفع می کند

استنادنیوز؛ منتخب مردم بابل در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه مجلس قوی با دیپلماسی پارلمانی مشکلات اساسی کشور را رفع می کند، گفت:رأی بالای رئیس مجلس شورای اسلامی و اقتدار وی در داخل و خارج مجلس را تثبیت می‌کند.

باند جدید فرودگاه رامسر با حضور وزیر راه و شهرسازی به بهره برداری رسید

وزیر راه و شهرسازی در آیین بهره برداری از باند جدید فرودگاه رامسر از نقش رامسر در توسعه غرب استان به عنوان قطب گردشگری اعلام کرد و گفت: با برطرف شدن موانع پروازی فرودگاه رامسر، اولین هواپیمای ایرباس در این فرودگاه بر زمین نشست و این اقدام ماندگار زمینه ساز توسعه در این منطقه خواهد شد. ‎

خسارت طوفان دیشب سوادکوه شمالی

رئیس اداره بنیاد مسکن شهرستان سوادکوه شمالی در خصوص پرداخت تسهیلات به واحدهای خسارت دیده از طوفان در 17 اردیبهشت ماه امسال، گفت: صاحبان 14 واحد مسکونی خسارت دیده طوفان روستاهای منطقه لفور از این شهرستان، برای دریافت تسهیلات تعمیری به بانک معرفی شدند.

بهرام نجفی سرپرست اداره کل غله مازندران

سرپرست اداره کل غله مازندران ،گفت :دولت امسال قیمت گندم را افزایش داده است و 23 مرکز برای خرید تضمینی گندم بازگشایی می شود.

رامین غفاری دهیار روستای انبارسر جویبار

دهیار روستای انبارسر از توابع بخش گیلخواران شهرستان جویبار، گفت: متاسفانه علارغم اینکه روستای انبارسر یک روستای ساحلی است ما راه ورودی به ساحل دریا نداریم و امکان حضور گردشگران وجود ندارد

2 خانه محروم در شهرستان سیمرغ افتتاح می شود / در بخش کشاورزی هم باید به افزایش تولید رسید

فرمانده سپاه شهرستان سیمرغ از افتتاح 2 خانه محروم تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) همزمان با سوم خردادماه فتح خرمشهر در این شهرستان خبر داد.

آب دریای خزر کم شد

رئیس مرکز ملی مطالعات و تحقیقات دریای خزر در مازندران، گفت: تراز آب دریای خزر از سال ۱۹۹۵ شروع به کاهش کرد و در سال ۲۰۱۹ حدود ۱۳ سانتی متر نسبت به سال قبل آن کاهش یافت.

فلاح زیلتی مدیر جهاد کشاورزی شهرستان سیمرغ

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان سیمرغ از پرداخت تسهیلات برای 22 دستگاه نشاکار در این شهرستان خبر داد.

محمدنژاد شهردار جویبار

شهردار جویبار با بیان اینکه ۳ میلیارد تومان  برای تعریض جاده جویبار به کوهی خیل اعتبار  گرفته شد، گفت: ولی برای اتمام کامل طرح نیاز به تخصیص ۶ میلیارد تومان اعتبار دیگر می باشد، که با اختصاص کامل این بودجه در سال جاری شاهد ۴ باند شدن این محور خواهیم بود.

امید احمدی دهیار روستا ذیلت قائمشهر

دهیار روستای ذیلت شهرستان قائمشهر نبود آسفالت را مهم ترین مشکل این روستا اعلام کرد و گفت: حدود سه سال گذشته برای آسفالت این روستا نامه نگاری هایی به ادارات مربوطه انجام شد اما متاسفانه تاکنون هیچ اقدامی از سوی مسولین صورت نگرفته است.

داداشی عضو شورای روستا دوک قائمشهر

عضو شورای روستای دوک شهرستان قائمشهربا اعلام اینکه برای بازنگری و بافت این روستا به 40 میلیون تومان اعتبار نیاز است،گفت: برای اینکه بتوانیم از مهاجرت روستایان به شهر جلوگیری کنیم باید دولت این میزان اعتبار را برای طرح بازنگری در اختیارمان قرار دهد.

مهدی رمضانی دهیار روستا کلاگرمحله قائمشهر

دهیار روستای کلاگرمحله شهرستان قائمشهر با اعلام اینکه کارگاه تولید ماسک و دستکش به منظور تامین اقلام بهداشتی اهالی این روستا در راستای مقابله با ویروس کرونا راه اندازی شد،گفت:15 هزار ماسک بهداشتی و پنج هزار دستکش توسط این کارگاه تولید و در سه مرحله بین اهالی این روستا توزیع شده است.

خسارت طوفان سوادکوه شمالی

خسارت ۱۰ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومانی طوفان به روستاهای سوادکوه شمالی

گزارش پل آزان جویبار

پل تاریخی و زیبای آزان در شهرستان جویبار که در آثار ملی نیز به ثبت رسیده و سال هاست تنها راه ارتباطی چندین روستا با شهر می باشد در معرض تهدید و تخریب قرار گرفته است.

حبیب نژاد فرماندار سیمرغ

فرماندار شهرستان سیمرغ از خدمات و زحمات فرمانده سپاه ناحیه مقاومت بسیج این شهرستان سرهنگ جمشیدی در اجرای رزمایش کمک مومنانه تقدیر و تشکر کرد.

صفحه1 از259

instagram estenad

telegram estenad

آخرین اخبار