حسینقلی قوانلو رئیس صمت استان مازندران

رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت مازندران گفت : از ابتدای سالجاری تا تیرماه تعداد 97 واحد متخلف عرضه کننده کالاهای قاچاق در مازندران شناسایی شدند.

شرکت آب و فاضلاب مازندران
  • جوابیه شرکت آب و فاضلاب مازندران به گزارش استنادنیوز؛

دلیل کمبود آب در جویبار قطعی برق و بروز نقص فنی در چاههای مجتمع کیاکلا بود

شرکت آب و فاضلاب مازندران دلیل کمبود آب شرب در بخش هایی از شهرستان جویبار که در هفته گذشته در گزارش استنادنیوز از روستای بالازرین کلا به آن اشاره شد را قطعی برق و بروز نقص فنی در چاههای مجتمع کیاکلا اعلام کرد.
مهندس محمدرضا فرجی

محمدرضا فرجی آغاز عملیات اجرایی احداث شهرک صنعتی 700 هکتاری در بهشهر را فرصتی مناسب برای افزایش تولید و ایجاد اشتغال در مازندران دانست که نباید آن را از دست داد.

توزیع گوشت

رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان قائمشهر از کمک 210 میلیون تومانی خیرین در عید سعید قربان به نیازمندان تحت پوشش این مجموعه خبر داد .

35 جعبه تخم نوغان بین متقاضیان قائمشهری توزیع شد/ گردش مالی مردم از پیله کرم ابریشم 100 میلیون تومان بوده است

استناد نیوز / مدیر جهاد کشاروزی قائمشهر با اعلام اینکه امسال 35 جعبه تخم نوغان برای تولید پیله ابریشم در اختیار بهره برداران این شهرستان قرار گرفته است ،گفت :این درحالی است که طی سال گذشته 50 جعبه تخم نوغان برای تولید پیله ابریشم در اختیار بهربرداران قرار گرفت.

افتتاح بزرگترین واحد تولید ام دی اف مازندران

صبح پنجشنبه با حضور ویدو کنفرانسی حجت الاسلام و المسلمین حسن روحانی، سرپرست وزارت صمت و استاندار مازندران بزرگ‌ترین واحد تولید ام دی اف (فیبر فشرده) مازندران افتتاح شد.

یحیی ایزدی عضو شورای روستا ایزدخیل جویبار

عضو شورای روستای ایزدخیل از توابع بخش گیلخواران شهرستان جویبار با اعلام اینکه افتتاح 20 هکتار آب بندان در این روستا نیاز به پمپاژ دارد ، گفت : 16 سال طرح هادی در این روستا اجرایی و عملیاتی نشد.

سرهنگ بابایی فرمانده سپاه جویبار

سرهنگ مهرداد بابایی با اعلام اینکه در بخش متمرکز حدود یک هزار و ۴۶۰ بسته حمایتی آماده خواهد شد، گفت: در بخش غیر متمرکز که بیشتر شامل کمک های مردمی خواهد بود دوهزار و ۷۰۰ بسته حمایتی آماده و در نهایت این بسته ها بین بیش از ۴ هزار خانواده نیازمند توزیع خواهد شد .

همت محمدنژاد شهردار جویبار

شهردار جویبار از مشارکت شهرداری در تمام مراحل رزمایش کمک مومنانه در شهرستان جویبار و همکاری حداکثری با سایر دستگاه ها در این خصوص خبر داد.

یاسر قلی پور دهیار روستای بالازرین کلا جویبار

دهیار روستای بالا زرین کلا از توابع بخش گیلخواران شهرستان جویبار با گله مندی از وضعیت آب شرب در روستای بالازرین کلا ،گفت: متاسفانه کل هفته اهالی این روستا با مشکل آب شرب مواجه هستند.

مازندران سهم خوبی در جهش تولید دارد/ سایه کالای خارجی از سر کالای داخلی برداشته شود

سرپرست وزارت صنعت ، معدن و تجارت با اعلام اینکه استان مازندران سهم خوبی در جهش تولید دارد، گفت : واحد‌های صنعتی این استان در حال فعالیت هستند و در همه واحد‌های صنعتی طرح توسعه راه افتاده است.

بازدید کارخانه نساجی مازندران

معاون ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) با اعلام اینکه این ستاد در فاز نخست برای احیاء کارخانه نساجی مازندران 11 میلیارد تومان هزینه کرده است،گفت که در جذب نیروی انسانی دخالتی نداریم .

کشاورزی مازندران بالاترین ظرفیت را برای جهش تولید دارد/عزمی در مسئولان نیست/بروکراسی اداری مردم را کلافه کرد

استنادنیوز؛ عضو شورای مرکزی مجمع عالی نخبگان استان مازندران با اشاره به اینکه کشاورزی مازندران بالاترین ظرفیت را برای جهش تولید دارد، گفت: متاسفانه عزمی در مسئولان استان برای جهش تولید وجود ندارد و مردم درگیر بروکراسی های اداری شدند.

فرماندار جویبار

فرماندار شهرستان جویبار از پلمب هشت واحد صنفی پرخطر اعم از قهوه خانه و کبابسرا به دلیل عدم رعایت پروتکل بهداشتی در این شهرستان خبر داد و گفت : اصناف پرخطر همچنان تعطیل است.

بیماران کرونایی

فرماندار شهرستان قائمشهر از بستری شدن 254 بیمار کرونایی در بیمارستان های رازی و ولیعصر این شهرستان خبر داد.

مناطق گردشگری

فرماندار شهرستان سوادکوه گفت : مسیرهای منتهی به مناطق گردشگری این شهرستان در راستای جلوگیری از تجمع گردشگران و شیوع بیماری کرونا ، مسدود شده است.

صفحه1 از626

instagram estenad

telegram estenad