وام اشتغال فقط به دو نفر در روستای ریکنده رسید

رئیس شورا روستای ریکنده قائمشهر با اشاره به اینکه تاکنون 60 متقاضی برای استفاده از تسهیلات خوداشتغالی ثبت نام کرده اند، گفت: با یکسال پیگیری اما وام اشتغال فقط به دو نفر از اهالی این روستا تعلق گرفته است.

آشتی با جنگل تلار / پارک جنگلی تلار قائمشهر قطب گردشگری می شود

تفریح و گردشگری یکی از نیازهای ضروری مردم است و جامعه ایی که از امکانات تفریحی مناسبی برخوردار نباشد با معضلات و مشکلاتی روبرو خواهد شد که شاید رفع این مشکلات به سهولت ممکن نباشد.

خط تولید ماسک بنام شهید مرادزاده در قائمشهر راه اندازی شد

همزمان با گرامیداشت چهلمین سالگرد دفاع مقدس، مرکز تمام اتوماتیک تولید ماسک بنام شهید نوربخش مرادزاده در شهرستان قائمشهر راه اندازی شد.

تخریب ساخت و ساز یر مجاز در مازندران

با تخریب ساخت و سازهای غیر مجاز در شهرهای چالوس، کلاردشت، نور، سرخرود، بابلسر، کیاسر، نوشهر، جویبار، سیمرغ، آمل و میاندرود،  ۵۱ هکتار از اراضی کشاورزی آزادسازی شد

29 متقاضی در سوادکوه شمالی تسهیلات کرونایی دریافت کردند

فرماندار شهرستان سوادکوه شمالی با اعلام اینکه 45 نفر برای گرفتن تسهیلات مشاغل آسیب دیده از کرونا در این شهرستان ثبت نام کرده اند، گفت: تاکنون 29 متقاضی تسهیلات خود را دریافت کرده اند.

نمایشگاه عکس رزمندگان اسلام شهرداری قائمشهر

به مناسبت چهلمین سالگرد هفته دفاع مقدس و به پاس گرامیداشت رشادت های رزمندگان، نمایشگاه عکس با عنوان "رزمندگان اسلام " در محوطه شهرداری قائمشهر برپا شد.

مازندران رتبه اول چاقی در ایران را دارد/ اولویت نمایندگان حمایت از ورزش است

نماینده مردم نوشهر و چالوس در مجلس شورای اسلامی نیز کم تحرکی و چاقی را مهم ترین چالش مردم مازندران بیان کرد و گفت: استان مازندران طبق آمار رتبه اول چاقی را در بین دختران و پسران دارد و این مشکل نیز ناشی از کم تحرکی و بی توجهی به ورزش است.

مشکل آب شرب جویبار حل می شود

مدیر طرح های آبرسانی شرکت آب و فاضلاب استان مازندران با بیان اینکه 12 میلیارد تومان اعتبار ملی برای حل مشکل آب شرب جویبار گرفته شده است، گفت: با توجه به تامین بودجه مورد نظر ما هم تلاش می کنیم تا یک سال آینده مشکل آب شرب شهرستان جویبار رفع شود.

پیش بینی زمان بهره برداری پل سیکاپل اعلام شود/ بیش از 4 میلیارد تومان از محل حوادث به جویبار اختصاص یافت

مدیر کل مدیریت بحران استانداری مازندران با اعلام اینکه در سال گذشته از محل حوادث مدریت بحران استانداری مبلغ چهار میلیارد و 200 میلیون تومان برای 17 پروژه شهرستان در نظر گرفته شده است، گفت: این میزان مبلغ به هفت دستگاه اجرایی در سطح شهرستان جویبار پرداخت شده است.

درمانگاه شبانه روزی عاشورا در سیمرغ افتتاح شد

درمانگاه شبانه روزی عاشورا سپاه شهرستان سیمرغ روز سه شنبه با حضور مسئولین افتتاح شد.

رازجویان

استناد نیوز/ معاون عمرانی استانداری مازندران با تاکید بر اینکه واحدهای مسکونی باید مطابق با معماری بومی ساخته شود، گفت : ساخت ۲هزار واحد مسکونی برای محرومین اقدامی ماندگار در استان مازندران خواهد بود.

کشت پاییزه در۱۶۵ هزار هکتار از مزارع مازندارن آغاز شد / تامین 500 تن بذر شبدر استان

معاون بهبود تولیدات گیاهی جهاد کشاورزی مازندران گفت: کشت پاییزه در۱۶۵ هزار هکتار از مزارع با محوریت محصولاتی مانند گندم، جو، کلزا، علوفه و سبزی و صیفی‌جات آغاز شده است.

فرماندار سیمرغ

فرماندار شهرستان سیمرغ با بیان اینکه وضعیت شیوع کرونا در این شهرستان در حالت زرد قرار گرفته است ،گفت: هر روزه بازرسی ها به صورت محسوس و نامحسوس در سطح این شهرستان در حال انجام شدن است.

مدیر کل اوقاف

مدیر کل اوقاف و امور خیریه مازندران از رقابت 200 حافظ و قاری قرآن استان مازندران در شهرستان بابل خبرداد.

قیمت مصوب هر شانه تخم‌مرغ در فروشگاه‌ها حداکثر ۲۰ هزار تومان است / عرضه تخم‌مرغ در میادین میوه و تره‌بار

معاون نظارت بر کالاهای مصرفی سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان اعلام کرد: هر شانه تخم‌مرغ در فروشگاه‌ها باید حداکثر به نرخ ۲۰ هزار تومان به دست مصرف‌کنندگان برسد.

توافق اولیه یکهزار میلیارد ریالی با سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور

استانداز مازندران از توافق اولیه یکهزار میلیارد ریالی با سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور خبر داد و گفت: بر اساس این توافق ۴۰ درصد از اعتبار از سوی استان و ۶۰ درصد از سوی سازمان راهداری برای پیچ های خطرناک ، تقاطع های خطرآفرین ، روکش و بهسازی راه ها و دیگر پروژه های حوزه راه در مازندران تامین می شود.

صفحه1 از212

instagram estenad

telegram estenad

فرم جذب خبرنگار استنادنیوز

آخرین اخبار