• دهیار روستای آزادبن جویبار؛

اجرای 800 متری طرح هادی در روستای آزدبن / آغاز زیرسازی آسفالت تا چند روز آینده

  • کد خبر: 2111100244
  • چاپ
  • تاریخ انتشار: پنج شنبه, 12 تیر 1399

دهیار روستای آزادبن از بخش مرکزی شهرستان جویبار با بیان اینکه 800 متر طرح هادی در این روستا انجام شد،گفت: عملیات زیرسازی آسفالت این روستا تا چند روز آینده آغاز می شود.

همت ذبیحی آزادبنی روز پنج شنبه در گفت و گو با استناد نیوز با بیان اینکه اجرای 800 متر طرح هادی و زیرسازی آسفالت در سال 97 به بهره برداری رسید، افزود: هزینه کل اجرایی این طرح 850 میلیون تومان بوده که 250 میلیون تومان آن با خودیاری و همکاری شورا و دهیاری و مابقی آن توسط اعتبارات بنیاد مسکن جویبار انجام شده است.

وی با اعلام اینکه ساختمان دهیاری با زیربنای 80 متر مربع و هزینه 60 میلیون تومان به بهره برداری رسید،گفت: 40 میلیون تومان آن به صورت خودیاری و مابقی آن اعتبارات دولتی بوده است.

دهیار روستای آزادبن پهناب تعداد خانوار این روستا را 200 خانوار و جمعیت را 650 نفر اعلام کرد و افزود:ساخت خانه عالم با هزینه 58 میلیون تومان انجام شده است که 18 میلیون تومان آن اعتبار سپاه و مابقی آن توسط شورا و دهیاری هزینه شده است.

ذبیحی ادامه داد:ساختمان پایگاه بسیج خواهران و برداران در 2 طبقه و زیربنای 140 متر مربع و با اعتبار 100 میلیون تومان توسط شورا و دهیاری به بهره برداری رسیده است.

وی با بیان اینکه طرح لوله گذاری انشعابات آب شرب در پیاده رو با 43 میلیون تومان اعتبار در روستای آزادبن انجام شده است،افزود:جدول بندی روستا به مساحت 450 متر و با هزینه 150 میلیون تومان انجام شده است.

دهیار روستای آزادبن در پایان گفت : طی تفاهم نامه با بنیاد مسکن زیرسازی آسفالت این روستا که هزینه بالغ بر 160 میلیون تومان است تا چند روز آینده عملیات اجرایی آن آغاز خواهد شد.

telegram estenadnews

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
نظر شما به دست مدیر خواهد رسید

نظرات

  • هیچ نظری یافت نشد

instagram estenad

telegram estenad

آخرین اخبار